31,5" OMEN Transcend UHD (9R181E9)
Kód: 159471
Doprava zadarmo
Pri nákupe nad 80.00€

Ľudský prístup
Každú objednávku riešime poctivo, nie "na páse".

Rýchle doručenie
Objednávky doručujeme do 48 hodín

Záruka spokojnosti
Spokojnosť je u nás na prvom mieste.
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
31,5" OMEN Transcend UHD 240Hz OLEDTyp obrazovky: QD-OLED displej
Podsvietenie: QD-OLED (samosvietiace pixely)
Uhlopriečka [palce]: 31,5"
Rozlíšenie: 3 840 × 2 160 (4K UHD)
Rozstup bodov [mm]: 0,18 × 0,18
Obnovovacia frekvencia [Hz]: 240
Pomer strán: 16:9
Povrch displeja: Matný
Jas [cd/m2]: 250
Kontrast: 1 500 000 : 1
Čas odozvy [ms]: 0,03 ms (stupne šedej) s funkciou Overdrive
Pozorovacie uhly (horizontálne/vertikálne): 178/178
Farby: True 10 bit (1,07 miliardy farieb)
Farebný gamut: 10 000 farieb:
100 % sRGB
100% BT.709
80 % BT.2020
99% Displej P3
97,5 % Adobe RGB
Reproduktory: áno (4×3W interné reproduktory s DTS Virtual:X, Audio by HyperX)
Bez blikania
Nízke modré svetlo
AMD FreeSync Premium Pro
Kompatibilný s NVIDIA® G-SYNC™
VESA Display HDR 400 True black
Certifikát VESA ClearMR 13000
Konektory:
2× HDMI 2.1 (s podporou HDCP)
1× DisplayPort 2.1 (s podporou HDCP)
1× USB-C (DisplayPort 1.4, rýchlosť prenosu signálu 10 Gb/s, napájanie do 140 W)
2× USB-C (napájanie do 15 W)
4× USB 3.2 Gen 2 Type-A
1× výstup na slúchadlá
Napájanie: Vstupné napätie: 100 až 240 V
Spotreba energie [W]: 126 W (typicky), 480 W (maximálne)
Pohotovostný režim [W]: 0,5 W (pohotovostný režim)
Trieda energetickej účinnosti: Nie je špecifikovaná
Montáž na stenu: 100 × 100 mm
Nastaviteľný uhol monitora:
Náklon: -5 až +20°
Natočenie: ±90°
Výškovo nastaviteľný stojan: 100 mm
Farebnosť: 100 × 100 × 100 mm: Nie je špecifikovaná (zvyčajne čierna alebo tmavá)
Rozmery (Š x H x V): 71,91 × 24,32 × 51,71 ~ 61,71 cm (so základňou)
Rozmery (š x d x v): 71,91 × 11,4 × 42,39 cm (bez podstavca)
Hmotnosť [kg]: 8,80 kg (s podstavcom)
Obsah balenia:
Monitor
Kábel DisplayPort
Kábel HDMI
Kábel USB C-C
Kábel USB C-A
Napájací kábel
Záruka: 24 mesiacov (12 mesiacov IC)
Pre správnu kompatibilitu balíka Care Pack použite portál HP na adrese https://cpc2.ext.hp.com/?countries=CZ.
Dodatočné parametre
| Kategória: | 28"–32" |
|---|---|
| Záruka: | 12 |
| Hmotnosť: | 15.6 kg |
| EAN: | 197961928082 |
| Typ displeja: | OLED |
| Uhlopriečka obrazovky [palce]: | 31,5 |
| Hmotnosť [kg]: | 8,8 |
| Výška [mm]: | 61,7 |
| Obnovovacia frekvencia [Hz]: | 240 |
| Synchronizácia obrazu: | Adaptívna synchronizácia, Kompatibilita so systémom NVIDIA G-Sync, AMD FreeSync Premium Pro |
| Rozlíšenie displeja [px]: | 4K UHD (3840 × 2160) |
| Jas [cd/m2]: | 250 |
| Šírka [mm]: | 71,9 |
| Hĺbka [mm]: | 24,3 |
| Čas odozvy [ms]: | 0,03 |
| Typ obrazovky: | Rovná |
| Energetická trieda: | G |
| Kontrast: | 1500000:1 |
| Povrch displeja: | matný |
| HDMI: | Áno |
| Nástenný držiak (VESA): | Áno |
| Pomer strán: | 16:9 |
| DisplayPort: | Áno |
| Pivot: | Áno |
| VESA (rozmer): | 100 × 100 mm |
| Nastaviteľná výška: | Áno |
| Integrované reproduktory: | Áno |
| USB-C: | Áno |
| Výstup na slúchadlá: | Áno |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
