31,5" LG UltraGear 32GS60QC-B
Kód: 164604
Doprava zadarmo
Pri nákupe nad 80.00€

Ľudský prístup
Každú objednávku riešime poctivo, nie "na páse".

Rýchle doručenie
Objednávky doručujeme do 48 hodín

Záruka spokojnosti
Spokojnosť je u nás na prvom mieste.
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
LG UltraGear 32GS60QC-B31,5" zakrivený herný LED monitor ponúka rozlíšenie 2560 x 1440 pixelov s pomerom strán 16 : 9, kontrastný pomer 3000 : 1, jas 300 cd/m2 a čas odozvy 1 ms. Vďaka technológii VA ponúka aj široké pozorovacie uhly 178° horizontálne aj vertikálne. Rýchla obnovovacia frekvencia 180 Hz spolu s podporou technológie FreeSync ponúka intenzívnu akciu bez trhania, trhania alebo rozmazania pohybu.
HDMI kábel je súčasťou balenia.
ZÁKLADNÉ ŠPECIFIKÁCIE
Typ panelu: VA
Uhlopriečka: 31,5"
Pomer strán: 16 : 9
Rozlíšenie: 2560 × 1440
Kontrastný pomer: 3000 : 1
Čas odozvy: 1 ms
Rozhrania: 2× HDMI, 1× DisplayPort, 1× výstup na slúchadlá
Farba: čierna
Dodatočné parametre
| Kategória: | 28"–32" |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 7.7 kg |
| EAN: | 8806096090657 |
| Hmotnosť [kg]: | 5,9 |
| Výška [mm]: | 508,1 |
| Rozlíšenie displeja [px]: | WQHD (2560 x 1440) |
| Obnovovacia frekvencia [Hz]: | 180 |
| Synchronizácia obrazu: | AMD FreeSync Premium, Adaptívna synchronizácia |
| Číslo portu displeja: | 1 |
| Uhlopriečka obrazovky [palce]: | 31,5 |
| Jas [cd/m2]: | 300 |
| Šírka [mm]: | 699,9 |
| Hĺbka [mm]: | 226,5 |
| Čas odozvy [ms]: | 1 |
| Povrch displeja: | antireflexné |
| Počet HDMI: | 2 |
| Kontrast: | 3000:1 |
| Energetická trieda: | E |
| Typ obrazovky: | Prehnutá |
| HDMI: | Áno |
| Nástenný držiak (VESA): | Áno |
| Pomer strán: | 16:9 |
| DisplayPort: | Áno |
| VESA (rozmer): | 100 × 100 mm |
| Výstup na slúchadlá: | Áno |
| Typ displeja: | VA |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
