31,5" LG 32G810SA-W s webOS
Kód: 164584
Doprava zadarmo
Pri nákupe nad 80.00€

Ľudský prístup
Každú objednávku riešime poctivo, nie "na páse".

Rýchle doručenie
Objednávky doručujeme do 48 hodín

Záruka spokojnosti
Spokojnosť je u nás na prvom mieste.
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
LG UltraGear 32G810SA-WTento 31,5" inteligentný herný LED monitor ponúka rozlíšenie 4K 3840 x 2160 pixelov a podporu HDR 10, čas odozvy 1 ms, kontrastný pomer 1000 : 1 a jas 400 cd/m2. Vďaka použitiu technológie IPS dosahuje široké pozorovacie uhly 178° horizontálne aj vertikálne. Obnovovacia frekvencia 144 Hz spolu s podporou technológie FreeSync Premium ponúka intenzívnu akciu bez trhania, trhania alebo rozmazania pohybu. K dispozícii sú dva porty USB 2.0 a jeden port USB-C, ktorý okrem vysokorýchlostného prenosu videa a dát umožňuje napájať pripojené zariadenia až do výkonu 65 W. Monitor je postavený na operačnom systéme webOS 24 s podporou umelej inteligencie.
Porty USB nie sú funkčné, pokiaľ monitor nie je pripojený k počítaču prostredníctvom USB-C.
Súčasťou balenia je diaľkové ovládanie, kábel HDMI, DisplayPort a USB-C.
ZÁKLADNÉ ŠPECIFIKÁCIE
Typ panela.
Uhlopriečka 31,5"
Pomer strán: 16 : 9
Rozlíšenie: 3840 × 2160
Kontrastný pomer: 1000 : 1
Čas odozvy: 1 ms (GtG)
Rozhrania: Wi-Fi, Bluetooth, 2× HDMI, 1× DisplayPort, 1× USB-C, 2× USB 2.0, 1× RJ-45, 1× výstup na slúchadlá
Farba: biela
Dodatočné parametre
| Kategória: | 28"–32" |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 14.6 kg |
| EAN: | 8806096349304 |
| HDMI: | Áno |
| Nástenný držiak (VESA): | Áno |
| Rozlíšenie displeja [px]: | 4K UHD (3840 × 2160) |
| Synchronizácia obrazu: | Kompatibilita so systémom NVIDIA G-Sync, AMD FreeSync Premium, Adaptívna synchronizácia |
| Nastaviteľná výška: | Áno |
| Integrované reproduktory: | Áno |
| Jas [cd/m2]: | 400 |
| Kontrast: | 1000:1 |
| Šírka [mm]: | 714 |
| Hĺbka [mm]: | 249 |
| Čas odozvy [ms]: | 1 |
| Typ obrazovky: | Rovná |
| Hmotnosť [kg]: | 10,5 |
| Výška [mm]: | 625 |
| Obnovovacia frekvencia [Hz]: | 144 |
| Typ displeja: | IPS |
| Uhlopriečka obrazovky [palce]: | 31,5 |
| Pomer strán: | 16:9 |
| DisplayPort: | Áno |
| Pivot: | Áno |
| VESA (rozmer): | 100 × 100 mm |
| Výstup na slúchadlá: | Áno |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
