31,5" Lenovo D32-40
Kód: 132206
Doprava zadarmo
Pri nákupe nad 80.00€

Ľudský prístup
Každú objednávku riešime poctivo, nie "na páse".

Rýchle doručenie
Objednávky doručujeme do 48 hodín

Záruka spokojnosti
Spokojnosť je u nás na prvom mieste.
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Typ obrazovky: Vertikálne zarovnanie
Uhlopriečka [palce]: 31,5"
Rozlíšenie: 1920 x 1080
Rozstup bodov [mm]: 0,364
Obnovovacia frekvencia [Hz]: 60 Hz
Pomer strán: 16:9
Povrch displeja: Anti-glare
Jas [cd/m2]: 250
Kontrast: 3000:1
Čas odozvy [ms]: 4 ms (úroveň 4) / 5 ms (úroveň 3) / 6 ms (úroveň 2) / 8 ms (úroveň 1)
Pozorovacie uhly (horizontálne/vertikálne): 178 / 178
Počet farieb: 16,7 milióna
Reproduktory: Nie
Konektory:
1x HDMI® 1.4
1x DP 1.2
Napájanie: integrované
Spotreba energie [W]: 26,5 W
Naklonenie monitora: Naklonený stojan
Farba: čierna
Rozmery (so stojanom, ŠxVxH mm): 714,1 x 502,8 x 225,2 mm
Hmotnosť [kg]: 6,3 kg
Záruka: 36 mesiacov.
https://psref.lenovo.com/Detail/Lenovo_D32_40?M=66FCGAC2EU
Dodatočné parametre
| Kategória: | 28"–32" |
|---|---|
| Záruka: | 36 |
| Hmotnosť: | 8 kg |
| EAN: | 196802121255 |
| Rozlíšenie displeja [px]: | FullHD (1920 × 1080) |
| Hmotnosť [kg]: | 6,3 |
| Výška [mm]: | 503 |
| Obnovovacia frekvencia [Hz]: | 60 |
| Povrch displeja: | matný |
| HDMI: | Áno |
| Nástenný držiak (VESA): | Áno |
| Kontrast: | 3000:1 |
| Energetická trieda: | E |
| Číslo portu displeja: | 1 |
| Uhlopriečka obrazovky [palce]: | 31,5 |
| Šírka [mm]: | 714 |
| Hĺbka [mm]: | 225 |
| Čas odozvy [ms]: | 4 |
| Typ obrazovky: | Rovná |
| Počet HDMI: | 1 |
| Pomer strán: | 16:9 |
| DisplayPort: | Áno |
| VESA (rozmer): | 100 × 100 mm |
| Výstup na slúchadlá: | Áno |
| Typ displeja: | VA |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
