31,5" LCD monitor HP OMEN 32c zakrivený (780K6AA)
Kód: 176663
Doprava zadarmo
Pri nákupe nad 80.00€

Ľudský prístup
Každú objednávku riešime poctivo, nie "na páse".

Rýchle doručenie
Objednávky doručujeme do 48 hodín

Záruka spokojnosti
Spokojnosť je u nás na prvom mieste.
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Ide o 31,5-palcový zakrivený herný monitor (1500R) s rozlíšením QHD (2560 x 1440). Monitor ponúka obnovovaciu frekvenciu 165 Hz a rýchlu dobu odozvy 1 ms (GtG) s funkciou Overdrive, ktorá je ideálna pre rýchle hry. Monitor využíva panel VA pre skvelý kontrast a podporuje technológie AMD FreeSync Premium a HDR 400.Základné špecifikácie
Uhlopriečka: 80 cm (31,5")
Rozlíšenie: 2560 x 1440 (QHD)
Typ panela: VA, matný, podsvietenie s osvetlením hrán
Zakrivenie: 1500R
Obnovovacia frekvencia (max.): 165 Hz (cez DisplayPort)
Čas odozvy: 1 ms (GtG) s funkciou Overdrive
Technológia: AMD FreeSync Premium, HDR 400
Parametre obrazu
Jas: 400 nitov (cd/m2)
Statický kontrast: 3000:1
Dynamický kontrast: 10 000 000:1
Farebný gamut: 99 % sRGB, 90 % DCI-P3 (True 8 bit)
Pomer strán: 16:9
Pozorovacie uhly: 178° / 178°
Antireflexný, Flicker Free, HP Eyesafe (filtrácia modrého svetla bez žltého odtieňa).
Pripojiteľnosť a ergonómia
Video vstupy:
2x HDMI 2.0 (s HDCP)
1x DisplayPort 1.4 (s HDCP)
Zvuk: 1x výstup na slúchadlá
Stojan: Nastaviteľná výška (100 mm) a nastaviteľný sklon (-5° až +20°)
Podpora VESA: Áno (100 x 100 mm)
Hmotnosť (s podstavcom): 10,38 kg
Obsah balenia
Monitor
Kábel DisplayPort
Napájací kábel
Dodatočné parametre
| Kategória: | 28"–32" |
|---|---|
| Záruka: | 12 |
| Hmotnosť: | 11.5 kg |
| EAN: | 197029618252 |
| Kontrast: | 3000:1 |
| Typ obrazovky: | Prehnutá |
| Pomer strán: | 16:9 |
| DisplayPort: | Áno |
| VESA (rozmer): | 100 × 100 mm |
| Výstup na slúchadlá: | Áno |
| Typ displeja: | VA |
| Nastaviteľná výška: | Áno |
| Hmotnosť [kg]: | 10,38 |
| Výška [mm]: | 512,6, 612,6 |
| Rozlíšenie displeja [px]: | WQHD (2560 x 1440) |
| Obnovovacia frekvencia [Hz]: | 165 |
| Povrch displeja: | matný, antireflexné |
| HDMI: | Áno |
| Nástenný držiak (VESA): | Áno |
| Jas [cd/m2]: | 400 |
| Šírka [mm]: | 708,6 |
| Hĺbka [mm]: | 243,3 |
| Čas odozvy [ms]: | 1 |
| Počet HDMI: | 2 |
| Číslo portu displeja: | 1 |
| Uhlopriečka obrazovky [palce]: | 31,5 |
| Synchronizácia obrazu: | AMD FreeSync Premium, Adaptívna synchronizácia |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
