31,5" inteligentný monitor LG 32U850SA
Kód: 174718
Doprava zadarmo
Pri nákupe nad 80.00€

Ľudský prístup
Každú objednávku riešime poctivo, nie "na páse".

Rýchle doručenie
Objednávky doručujeme do 48 hodín

Záruka spokojnosti
Spokojnosť je u nás na prvom mieste.
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Model: LG 32U850SA-W Smart Monitor (31,5" 4K UHD webOS)31,5" IPS 4K UHD Smart monitor so systémom webOS 24 na streamovanie, cloudové hranie a vzdialený počítač. Má USB-C s 90W PD, HDR10, Wi-Fi a odnímateľnú webovú kameru s rozlíšením Full HD a dvoma mikrofónmi. Nastaviteľný stojan.
Špecifikácie
Názov produktu: 32U850SA-W (modelový rok 2025)
Uhlopriečka displeja: 31,5" (80 cm), pomer strán 16:9
Typ panela: IPS
Rozlíšenie: 4K UHD (3840 x 2160)
Obnovovacia frekvencia: 60 Hz
Čas odozvy: 5 ms (GtG pri rýchlejšom)
Jas (typ.): 400 cd/m2
Kontrastný pomer (typ.): 1000 : 1
Farebný gamut: 1: DCI-P3 95 % (10bit / 1,07B farieb)
HDR: HDR 10
Smart OS: webOS 24 (Home dashboard, ThinQ, Full web browser)
Pripojenie: 2x HDMI 2.0 (HDCP 2.2), 3x USB-C, 2x USB-A Downstream
Výkon USB-C: 90 W (Power Delivery)
Multimédiá: Odnímateľná Full HD kamera s dvoma mikrofónmi, 5W/2kanálové reproduktory, Wi-Fi, AirPlay
Automatický jas, Flicker Safe, režim čítania, LG Switch, vzdialený počítač
Naklonenie / výška / otočenie, VESA 100 x 100 mm
Hmotnosť: 7,7 kg (so stojanom)
Dodatočné parametre
| Kategória: | 28"–32" |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 11 kg |
| EAN: | 8806096501511 |
| Jas [cd/m2]: | 400 |
| Kontrast: | 1000:1 |
| Šírka [mm]: | 714 |
| Hĺbka [mm]: | 235 |
| Čas odozvy [ms]: | 5 |
| Typ obrazovky: | Rovná |
| Počet HDMI: | 2 |
| Počet USB-C: | 3 |
| Energetická trieda: | F |
| Hmotnosť [kg]: | 7,7 |
| Výška [mm]: | 420 |
| Rozlíšenie displeja [px]: | 4K UHD (3840 × 2160) |
| Nastaviteľná výška: | Áno |
| Integrované reproduktory: | Áno |
| USB 2.0 (USB-A): | Áno |
| USB-C: | Áno |
| Wi-Fi: | Áno |
| Bluetooth: | Áno |
| HDMI: | Áno |
| Nástenný držiak (VESA): | Áno |
| Inteligentný monitor: | Áno |
| Povrch displeja: | Lesklý |
| Obnovovacia frekvencia [Hz]: | 60 |
| Pomer strán: | 16:9 |
| Integrovaná kamera: | Áno |
| Pivot: | Áno |
| VESA (rozmer): | 100 × 100 mm |
| Typ displeja: | IPS |
| Uhlopriečka obrazovky [palce]: | 31,5 |
| Počet USB 2.0 (USB-A): | 2 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
