31,5" HP E32k G5 (6N4D6AA)
Kód: 124020
Doprava zadarmo
Pri nákupe nad 80.00€

Ľudský prístup
Každú objednávku riešime poctivo, nie "na páse".

Rýchle doručenie
Objednávky doručujeme do 48 hodín

Záruka spokojnosti
Spokojnosť je u nás na prvom mieste.
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Monitor HP E32k G5 4K USB-C, ktorý bol špeciálne navrhnutý na poskytovanie ohromujúceho obrazu a zvýšenej flexibility, dodáva presnosti nový rozmer. Nič vám nebude stáť v ceste k dosiahnutiu najlepších výsledkov. Tento štýlový displej s rozlíšením 4K, skonštruovaný s ohľadom na pohodlie a ochranu planéty, je výkonným a produktívnym zariadením.Typ obrazovky IPS.
Uhlopriečka [palce]: 31,5"
Rozlíšenie: 4K UHD (3 840 x 2 160)
Rozstup bodov [mm]: 0,18
Obnovovacia frekvencia [Hz]: 60 Hz
Pomer strán: 16:9
Povrch displeja: Rozlíšenie: 1:9: Antireflexný filter
Jas [cd/m2]: 350
Kontrast: 1000:1
Čas odozvy [ms]: 5 ms GtG (s funkciou Overdrive)
Pozorovacie uhly (horizontálne/vertikálne): 178°/178°
Farby: Podpora až 1,07 miliardy farieb
Reproduktory: 2 x 3 W
HDCP: Áno, DisplayPort™, HDMI a USB Type-C®
DisplayPort™: 1x DisplayPort™ 1.4
Video vstup USB Type-C®: 1× SuperSpeed USB Type-C® s rýchlosťou prenosu signálu 5 Gb/s (USB Power Delivery až 65 W, Alt Mode DisplayPort™ 1.4)
HDMI: 1× HDMI 2.0
USB typu A: 3× SuperSpeed USB typu A s rýchlosťou prenosu signálu 5 Gb/s (1× nabíjanie)
Rozhranie Ethernet: 1x RJ-45 (10/100/1000 Mb/s)
Spotreba energie [W]: 210 W (maximálne), 39 W (typické)
Pohotovostný režim [W]: 0,5 W (pohotovostný režim)
Montáž na stenu: 100 x 100 mm
Naklonenie monitora:
Náklon: -5 až +20°
Rozsah nastavenia výšky: 150 mm
Otáčanie: ±45°
Bod otáčania: ±90°
Farba: čierna/strieborná
Rozmery (so stojanom): 71,4 x 22,7 x 60,34 cm
Rozmery (bez stojana): 71,4 x 4,7 x 42,12 cm (bez závesu); 71,4 x 7,47 x 42,12 cm (so závesom)
Hmotnosť [kg]: 8,4 kg
Certifikát TCO: Áno
Záruka: 36 mesiacov.
Pre správnu kompatibilitu balíka Care Pack použite portál HP na adrese https://cpc2.ext.hp.com/?countries=CZ.
Dodatočné parametre
| Kategória: | 28"–32" |
|---|---|
| Záruka: | 36 |
| Hmotnosť: | 11.96 kg |
| EAN: | 196786296673 |
| Energetická trieda: | G |
| HDMI: | Áno |
| Nástenný držiak (VESA): | Áno |
| Rozlíšenie displeja [px]: | 4K UHD (3840 × 2160) |
| Číslo portu displeja: | 1 |
| Typ displeja: | IPS |
| Uhlopriečka obrazovky [palce]: | 31,5 |
| Pomer strán: | 16:9 |
| DisplayPort: | Áno |
| VESA (rozmer): | 100 × 100 mm |
| Nastaviteľná výška: | Áno |
| Integrované reproduktory: | Áno |
| USB-C: | Áno |
| Port RJ-45 (LAN): | Áno |
| Hmotnosť [kg]: | 8,4 |
| Výška [mm]: | 603 |
| Obnovovacia frekvencia [Hz]: | 60 |
| Jas [cd/m2]: | 350 |
| Kontrast: | 1000:1 |
| Šírka [mm]: | 714 |
| Hĺbka [mm]: | 227 |
| Čas odozvy [ms]: | 5 |
| Povrch displeja: | antireflexné |
| Typ obrazovky: | Rovná |
| Počet HDMI: | 1 |
| Počet USB-C: | 1 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
