29" LG MT 29U511A-B
Kód: 169613
Doprava zadarmo
Pri nákupe nad 80.00€

Ľudský prístup
Každú objednávku riešime poctivo, nie "na páse".

Rýchle doručenie
Objednávky doručujeme do 48 hodín

Záruka spokojnosti
Spokojnosť je u nás na prvom mieste.
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
29" monitor IPS UltraWide s rozlíšením 2560 × 1080 a obnovovacou frekvenciou 100 Hz je ideálny na prácu aj zábavu. Má dobu odozvy 1 ms a podporuje HDR 10. Pokrýva 99 % sRGB, je vybavený funkciami Flicker Safe a stabilizáciou čiernej.Špecifikácie:
Názov produktu: 29U511A-B
Rozlíšenie: 2560 x 1080 (UltraWide Full HD)
Typ panelu: IPS, matný, 16,7M farieb
Obnovovacia frekvencia (max.): 100 Hz
Čas odozvy: 5 ms (GtG pri rýchlejšej odozve)
Jas (typ.): 250 cd/m2
Kontrastný pomer (typ.): 1000:1
Farebný rozsah: sRGB 99 % (CIE1931)
Video vstupy: 1x HDMI 1.4 (HDCP 2.2), 1x DisplayPort 1.4 (HDCP 2.2)
Výstup na slúchadlá
Funkcie: HDR 10, Flicker Safe, stabilizácia čiernej, režim čítania, Super Resolution+
Náklon, VESA 100 x 100 mm
Hmotnosť: 4,0 kg (bez podstavca)
Externé napájanie (adaptér)
Dodatočné parametre
| Kategória: | 28"–32" |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 6.6 kg |
| EAN: | 8806096534601 |
| Pomer strán: | 21:9 |
| DisplayPort: | Áno |
| Pivot: | Áno |
| VESA (rozmer): | 100 × 100 mm |
| Rozlíšenie displeja [px]: | WFHD (2560 x 1080) |
| Hmotnosť [kg]: | 5,1 |
| Výška [mm]: | 40,87 |
| Obnovovacia frekvencia [Hz]: | 100 |
| Energetická trieda: | E |
| HDMI: | Áno |
| Nástenný držiak (VESA): | Áno |
| Jas [cd/m2]: | 250 |
| Kontrast: | 1000:1 |
| Šírka [mm]: | 68,85 |
| Hĺbka [mm]: | 22 |
| Čas odozvy [ms]: | 5 |
| Povrch displeja: | antireflexné |
| Typ obrazovky: | Rovná |
| Počet HDMI: | 1 |
| Číslo portu displeja: | 1 |
| Typ displeja: | IPS |
| Uhlopriečka obrazovky [palce]: | 29 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
