27'' monitor LG UltraGear 27G411A-B
Kód: 174723
Doprava zadarmo
Pri nákupe nad 80.00€

Ľudský prístup
Každú objednávku riešime poctivo, nie "na páse".

Rýchle doručenie
Objednávky doručujeme do 48 hodín

Záruka spokojnosti
Spokojnosť je u nás na prvom mieste.
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Model: LG UltraGear (27" FHD 144Hz Gaming)27" monitor IPS s rozlíšením Full HD (1920x1080) s frekvenciou až 144 Hz (O/C) a dobou odozvy 5 ms. Podporuje HDR 10, G-SYNC Compatible/FreeSync a 99% sRGB. Disponuje hernými funkciami, ako je stabilizátor čiernej farby, krížový pohľad a počítadlo FPS.
Špecifikácie
UltraGear (model Y25)
Uhlopriečka displeja: 27" (68,5 cm), pomer strán 16:9
Typ panelu: IPS
Rozlíšenie: 1920 x 1080 (Full HD)
Obnovovacia frekvencia (max.): 144 Hz (s OverClockingom)
Čas odozvy: 5 ms (GtG pri rýchlejšom nastavení)
Jas (typ.): 250 cd/m2
Kontrastný pomer (typ.): 1500:1
Farebný rozsah: sRGB 99 % (16,7 milióna farieb)
HDR/Synchronizácia: HDR 10, kompatibilný s NVIDIA G-SYNC™, AMD FreeSync™, VRR
Video vstupy: 1x HDMI, 1x DisplayPort 1.4
Pripojenie: výstup na slúchadlá (iba zvuk)
Funkcie: Black Stabilizer, Dynamic Action Sync, Crosshair, FPS Counter, OverClocking, Motion Blur Reduction Tech.
Naklonenie, VESA 100 x 100 mm
Hmotnosť: 3,8 kg (so stojanom)
Energetická trieda: E
Kábel HDMI
Dodatočné parametre
| Kategória: | 25"–27" |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 5.3 kg |
| EAN: | 8806096567449 |
| Synchronizácia obrazu: | Kompatibilita so systémom NVIDIA G-Sync, AMD FreeSync, Adaptívna synchronizácia |
| Kontrast: | 1500:1 |
| Povrch displeja: | matný |
| HDMI: | Áno |
| Nástenný držiak (VESA): | Áno |
| Energetická trieda: | F |
| Rozlíšenie displeja [px]: | FullHD (1920 × 1080) |
| Hmotnosť [kg]: | 3,8 |
| Výška [mm]: | 452 |
| Obnovovacia frekvencia [Hz]: | 144 |
| Pomer strán: | 16:9 |
| DisplayPort: | Áno |
| VESA (rozmer): | 100 × 100 mm |
| Výstup na slúchadlá: | Áno |
| Číslo portu displeja: | 1 |
| Typ displeja: | IPS |
| Uhlopriečka obrazovky [palce]: | 27 |
| Jas [cd/m2]: | 250 |
| Šírka [mm]: | 612 |
| Hĺbka [mm]: | 220 |
| Čas odozvy [ms]: | 5 |
| Typ obrazovky: | Rovná |
| Počet HDMI: | 1 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
