27" Samsung ViewFinity S7
Kód: 140258
Doprava zadarmo
Pri nákupe nad 80.00€

Ľudský prístup
Každú objednávku riešime poctivo, nie "na páse".

Rýchle doručenie
Objednávky doručujeme do 48 hodín

Záruka spokojnosti
Spokojnosť je u nás na prvom mieste.
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
27" ViewFinity S7 (S70D)Profesionálne grafické diela vyniknú vďaka neuveriteľne detailnému rozlíšeniu UHD (3840 × 2160) s vysokou hustotou pixelov. Prenesú vás do sveta dynamického obrazu, jemných a sýtych farieb a úžasného priestoru na vytváranie komplexných návrhov a digramov, takže vašej fantázii nebude stáť nič v ceste.
Panel IPS s rozlíšením 4K
Obnovovacia frekvencia 60 Hz
HDR 10
Typ obrazovky: IPS
Uhlopriečka [palce]: 27
Rozlíšenie: 4K (3 840 × 2 160)
Obnovovacia frekvencia [Hz]: Max. 60 Hz
Pomer strán: 16:9
Jas [cd/m2]: 350
Kontrast: 1000:1 (typ)
Čas odozvy [ms]: 5 ms
Pozorovacie uhly (horizontálne/vertikálne): 178°/178°
Farba: Max. 1,07 m
Konektory: 1:
Display Port: 1 EA
Výstup Display Port: 1,2
Verzia HDCP (DP): 2.2
HDMI: 1 EA
Verzia HDMI: 2
Verzia HDCP (HDMI): 2.2
Slúchadlá: Áno
Napájanie: AC 100~240V
Spotreba energie [W]: 23 W
Pohotovostný režim [W]: 0,3 W
Trieda energetickej účinnosti: F
Montáž na stenu: 100 × 100
Náklon monitora: -2,0° (±2,0°) ~ 25,0° (±2,0°)
Farba: čierna
Rozmery (so stojanom, ŠxVxH mm): 612,9 × 473,2 × 180 mm
Rozmery (bez stojana, ŠxVxH mm): 612,9 × 367,7 × 41,6 mm
Hmotnosť [kg]: 3,5 kg/ 5 kg
Obsah balenia:
Dĺžka napájacieho kábla: 1,5 m
Kábel HDMI: Áno
Certifikát TCO: Áno
Záruka: 24 mesiacov.
Dodatočné parametre
| Kategória: | 25"–27" |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 5 kg |
| EAN: | 8806095541761 |
| Energetická trieda: | F |
| Jas [cd/m2]: | 350 |
| Kontrast: | 1000:1 |
| Šírka [mm]: | 613 |
| Hĺbka [mm]: | 180 |
| Čas odozvy [ms]: | 5 |
| Typ obrazovky: | Rovná |
| Počet HDMI: | 1 |
| Rozlíšenie displeja [px]: | 4K UHD (3840 × 2160) |
| Číslo portu displeja: | 1 |
| Typ displeja: | IPS |
| Uhlopriečka obrazovky [palce]: | 27 |
| Pomer strán: | 16:9 |
| DisplayPort: | Áno |
| VESA (rozmer): | 100 × 100 mm |
| Výstup na slúchadlá: | Áno |
| Hmotnosť [kg]: | 5 |
| Výška [mm]: | 473 |
| Obnovovacia frekvencia [Hz]: | 60 |
| HDMI: | Áno |
| Nástenný držiak (VESA): | Áno |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
