27" Samsung ViewFinity S61F
Kód: 160966
Doprava zadarmo
Pri nákupe nad 80.00€

Ľudský prístup
Každú objednávku riešime poctivo, nie "na páse".

Rýchle doručenie
Objednávky doručujeme do 48 hodín

Záruka spokojnosti
Spokojnosť je u nás na prvom mieste.
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Eco Saving PlusRežim Eye Saver
Bez blikania
Veľkosť obrazu
Automatické prepínanie zdrojov
Časovač vypnutia Plus
Typ obrazovky: IPS
Uhlopriečka [palce]: 27
Rozlíšenie: QHD (2 560 x 1 440)
Obnovovacia frekvencia [Hz]: Max. 100 Hz
Pomer strán: 16:09
Jas [cd/m2]: 300 cd/?
Kontrast: 1 000:1
Čas odozvy [ms]: 5 ms (GTG)
Pozorovacie uhly (horizontálne/vertikálne): 178°/178°
Počet farieb: 16,7 milióna
Reproduktory: Nie
Konektory:
DisplayPort 1.2 x 1
HDMI 2.0 x 2
Výstup na slúchadlá: Áno
Napájanie: AC 100-240 V, externý adaptér
Spotreba energie [W]: 22,4 W (typické)
Pohotovostný režim [W]: 0,50 W
Trieda energetickej účinnosti: F
Montáž na stenu: 100 x 100 mm
Naklonenie monitora:
(výškovo nastaviteľný stojan): 135 mm (±5,0 mm)
Náklon: -4° (±2°) ~ 24° (±2°)
Otáčanie: -45° (±2°) ~ 45° (±2°)
Otáčanie: -92° (±2°) ~ +92° (±2°)
Farba: čierna
Rozmery (so stojanom, ŠxVxH mm): 616,2 x 538,5 x 192,9 mm
Rozmery (bez stojana, ŠxVxH mm): 616,2 x 367,7 x 45,4 mm
Hmotnosť [kg]: 5,4 kg (so stojanom) / 3,6 kg (bez stojana)
Dodatočné parametre
| Kategória: | 25"–27" |
|---|---|
| Záruka: | 36 |
| Hmotnosť: | 5.5 kg |
| EAN: | 8806095899213 |
| Energetická trieda: | F |
| Jas [cd/m2]: | 300 |
| Kontrast: | 1000:1 |
| Šírka [mm]: | 616 |
| Hĺbka [mm]: | 192 |
| Čas odozvy [ms]: | 5 |
| Typ obrazovky: | Rovná |
| Počet HDMI: | 2 |
| Hmotnosť [kg]: | 5,4 |
| Výška [mm]: | 538 |
| Rozlíšenie displeja [px]: | WQHD (2560 x 1440) |
| Obnovovacia frekvencia [Hz]: | 100 |
| Nastaviteľná výška: | Áno |
| Typ displeja: | IPS |
| Uhlopriečka obrazovky [palce]: | 27 |
| HDMI: | Áno |
| Nástenný držiak (VESA): | Áno |
| Pomer strán: | 16:9 |
| DisplayPort: | Áno |
| Pivot: | Áno |
| VESA (rozmer): | 100 × 100 mm |
| Výstup na slúchadlá: | Áno |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
