27" Samsung ViewFinity S6
Kód: 140256
Doprava zadarmo
Pri nákupe nad 80.00€

Ľudský prístup
Každú objednávku riešime poctivo, nie "na páse".

Rýchle doručenie
Objednávky doručujeme do 48 hodín

Záruka spokojnosti
Spokojnosť je u nás na prvom mieste.
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
27" ViewFinity S6 (S60UD)Vizuálna dokonalosť, ktorú ocenia aj profesionáli. Ohromujúce rozlíšenie QHD (2560 × 1440), absolútne plynulá obnovovacia frekvencia 100 Hz a vyššia hustota pixelov odhaľujú skryté detaily. Dynamický video obsah, zložité diagramy a grafické návrhy tak máte pevne v rukách.
Panel IPS s rozlíšením QHD
Obnovovacia frekvencia 100 Hz
HDR 10
USB-C
Nastaviteľný stojan
Typ obrazovky: IPS
Uhlopriečka [palce]: 27
Rozlíšenie: QHD (2 560 × 1 440)
Obnovovacia frekvencia [Hz]: Max. 100 Hz
Pomer strán: 16:9
Jas [cd/m2]: 350
Kontrast: 1000:1 (typ)
Čas odozvy [ms]: 5 ms
Pozorovacie uhly (horizontálne/vertikálne): 178°/178°
Max.
1,07/1,07 Lumen (1,07/1,07) Konektory: 1,07/1,07 Lumen (1,07/1,07)
Display Port: 1 EA
Výstup Display Port: 1,4 EA
Verzia HDCP (DP): 2.2
Výstup Display Port: 1
Verzia výstupu Display Port: 1.4
HDMI: 1 EA
Verzia HDMI: 2
Verzia HDCP (HDMI): 2.2
Slúchadlá: Áno
Porty USB: 3
Verzia rozbočovača USB: 3.0×3ea
USB-C: 1 EA
Nabíjanie cez USB-C: 90 W
Verzia HDCP (USB-C): 2.2
Ethernet (LAN): 1 EA
Napájanie: Interné, AC 100~240V
Spotreba energie [W]: 20 W
Pohotovostný režim [W]: 0,3 W
Trieda energetickej účinnosti: E
Montáž na stenu: 100 × 100
Naklonenie monitora:
Typ stojana: MÁ PIVOT
HAS (výškovo nastaviteľný stojan): 120 mm (±5,0 mm)
Tilt: -2.0°(±2.0°)~25.0°(±2.0°)
Otočení: -30,0°(±3,0°)~30,0°(±3,0°)
Otáčanie: -92,0° (±2,0°) ~ 92,0° (±2,0°)
Farba: čierna
Rozmery (so stojanom, ŠxVxH mm): 612,9 × 556,6 × 220 mm
Rozmery (bez stojana, ŠxVxH mm): 612,9 × 367,7 × 41,6 mm
Hmotnosť [kg]: 3,6 kg/ 6,1 kg
Obsah balenia:
Dĺžka napájacieho kábla: 1,5 m
Kábel USB-C: Áno
Certifikát TCO: Áno
Záruka: 24 mesiacov.
Dodatočné parametre
| Kategória: | 25"–27" |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 6.1 kg |
| EAN: | 8806095524658 |
| Hmotnosť [kg]: | 6,1 |
| Počet USB 3.0 (USB-A): | 3 |
| Výška [mm]: | 557 |
| Rozlíšenie displeja [px]: | WQHD (2560 x 1440) |
| Obnovovacia frekvencia [Hz]: | 100 |
| HDMI: | Áno |
| Nástenný držiak (VESA): | Áno |
| Energetická trieda: | E |
| Jas [cd/m2]: | 350 |
| Kontrast: | 1000:1 |
| Šírka [mm]: | 613 |
| Hĺbka [mm]: | 220 |
| Čas odozvy [ms]: | 5 |
| Typ obrazovky: | Rovná |
| Počet HDMI: | 1 |
| Počet USB-C: | 1 |
| Nastaviteľná výška: | Áno |
| USB-C: | Áno |
| Port RJ-45 (LAN): | Áno |
| Číslo portu displeja: | 1 |
| Typ displeja: | IPS |
| Uhlopriečka obrazovky [palce]: | 27 |
| Pomer strán: | 16:9 |
| USB 3.0 (USB-A): | Áno |
| DisplayPort: | Áno |
| Pivot: | Áno |
| VESA (rozmer): | 100 × 100 mm |
| Výstup na slúchadlá: | Áno |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
