27" Samsung S39GD
Kód: 161251
Doprava zadarmo
Pri nákupe nad 80.00€

Ľudský prístup
Každú objednávku riešime poctivo, nie "na páse".

Rýchle doručenie
Objednávky doručujeme do 48 hodín

Záruka spokojnosti
Spokojnosť je u nás na prvom mieste.
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Zakrivený 1800RRežim šetrenia očí
Eco Saving Plus
Časovač vypnutia Plus
Typ obrazovky: VA
Uhlopriečka [palce]: 27
Rozlíšenie: FHD (1 920 × 1 080)
Obnovovacia frekvencia [Hz]: Max. 100 Hz
Pomer strán: 16:9
Jas [cd/m2]: 250 cd/m2 (typ), 200 cd/m2 (min)
Kontrast: 4000:1 (typ)
Čas odozvy [ms]: 4 (GTG)
Pozorovacie uhly (horizontálne/vertikálne): 178°/178°
Počet farieb: Max. 16,7M
Reproduktory: Nie
Konektory:
HDMI 1× (verzia 1.4)
D-Sub 1×
Výstup na slúchadlá
Napájanie: AC 100-240 V (externý adaptér)
Spotreba energie [W]: Max. 35 W, typ. 16,4 W
Pohotovostný režim [W]: 0,5 W (DPMS), 0,3 W (vypnuté)
Trieda energetickej účinnosti: D
Montáž na stenu: Áno (75 × 75 mm)
Náklon monitora: -2° (±2°) až 22° (±2°)
Farba: čierna
Rozmery (so stojanom, ŠxVxH mm): 617,9 × 468,7 × 250,7
Rozmery (bez stojana, ŠxVxH mm): 617,8 × 366,5 × 75,8
Hmotnosť [kg]: 3,8 (so stojanom), 3,1 (bez stojana)
Obsah balenia: kábel HDMI, napájací kábel
Certifikát TCO: Nie
Záruka.
Dodatočné parametre
| Kategória: | 25"–27" |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 4 kg |
| EAN: | 8806095846064 |
| Rozlíšenie displeja [px]: | FullHD (1920 × 1080) |
| Energetická trieda: | D |
| HDMI: | Áno |
| Nástenný držiak (VESA): | Áno |
| Uhlopriečka obrazovky [palce]: | 27 |
| Typ displeja: | VA |
| Hmotnosť [kg]: | 3,8 |
| Počet VGA: | 1 |
| Výška [mm]: | 250,7 |
| Obnovovacia frekvencia [Hz]: | 100 |
| Jas [cd/m2]: | 250 |
| Kontrast: | 4000:1 |
| Šírka [mm]: | 617,9 |
| Hĺbka [mm]: | 250,7 |
| Čas odozvy [ms]: | 4 |
| Počet HDMI: | 1 |
| Typ obrazovky: | Prehnutá |
| Pomer strán: | 16:9 |
| VGA: | Áno |
| VESA (rozmer): | 75 × 75 mm |
| Výstup na slúchadlá: | Áno |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
