27" Samsung S30GD
Kód: 150558
Doprava zadarmo
Pri nákupe nad 80.00€

Ľudský prístup
Každú objednávku riešime poctivo, nie "na páse".

Rýchle doručenie
Objednávky doručujeme do 48 hodín

Záruka spokojnosti
Spokojnosť je u nás na prvom mieste.
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Buďte produktívni, buďte pokojníZažite nádheru farieb - bez ohľadu na uhol pohľadu. Panel IPS poskytuje detailnú reprodukciu farieb a brilantnú čistotu. Farebné tóny a odtiene sa zobrazujú konzistentne bez toho, aby farby pôsobili rozmazane. Vďaka obnovovacej frekvencii 100 Hz možno obsah zobrazovať bezchybne bez oneskorenia a rozmazania pohybu. Či už začínate hrať hry, sledovať filmy alebo pracovať na kreatívnych projektoch, nič vám neunikne.
Monitor IPS s obnovovacou frekvenciou 100 Hz
Herný režim
Bez blikania
Typ obrazovky IPS.
Podsvietenie: LED LCD
Uhlopriečka [palce]: 27
Rozlíšenie: FHD (1 920 x 1 080)
Obnovovacia frekvencia [Hz]: Max. 100 Hz
Pomer strán: 16:9
Jas [cd/m2]: 250
Kontrast: 1000:1 (typický)
Čas odozvy [ms]: 5 (GTG)
Pozorovacie uhly (horizontálne/vertikálne): 178°/178°
Farby: Max. 16,7 M
Reproduktory: Nie
Konektory: Ne, nie sú:
D-Sub: 1 E.A
HDMI: 1 E.A
Verzia HDMI: 1.4
HDCP (HDMI) verzia: 1.4
Napájanie: AC 100~240V, externý adaptér
Spotreba energie [W]: 16,0 W
Pohotovostný režim [W]: 0,50 W
Trieda energetickej účinnosti: D
Montáž na stenu: 100 x 100
Náklon monitora: -2,0°(±2,0°)~21,0°(±2,0°)
Farba: Čierna
Rozmery (so stojanom, ŠxVxH mm): 612,7 x 470,0 x 200,4 mm
Rozmery (bez stojana, ŠxVxH mm): 612,7 x 360,9 x 36,2 mm
Hmotnosť [kg]: 2,4 kg, 2,9 kg
Záruka: 24 mesiacov.
Dodatočné parametre
| Kategória: | 25"–27" |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 4.3 kg |
| EAN: | 8806095803029 |
| Typ displeja: | IPS |
| Uhlopriečka obrazovky [palce]: | 27 |
| Energetická trieda: | D |
| Povrch displeja: | matný |
| HDMI: | Áno |
| Nástenný držiak (VESA): | Áno |
| Rozlíšenie displeja [px]: | FullHD (1920 × 1080) |
| Vstup VGA: | Áno |
| Hmotnosť [kg]: | 2,9 |
| Počet VGA: | 1 |
| Výška [mm]: | 360,9 |
| Obnovovacia frekvencia [Hz]: | 100 |
| Pomer strán: | 16:9 |
| VGA: | Áno |
| VESA (rozmer): | 100 × 100 mm |
| Jas [cd/m2]: | 250 |
| Kontrast: | 1000:1 |
| Šírka [mm]: | 612,7 |
| Hĺbka [mm]: | 36,2 |
| Čas odozvy [ms]: | 5 |
| Typ obrazovky: | Rovná |
| Počet HDMI: | 1 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
