27" Samsung Odyssey OLED G81SF
Kód: 160962
Doprava zadarmo
Pri nákupe nad 80.00€

Ľudský prístup
Každú objednávku riešime poctivo, nie "na páse".

Rýchle doručenie
Objednávky doručujeme do 48 hodín

Záruka spokojnosti
Spokojnosť je u nás na prvom mieste.
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
VESA DisplayHDR True Black 400HDR10+ Gaming
Riešenie na úsporu energie
Režim šetrenia očí
Bez blikania
Obraz v obraze
Quantum Dot Color
Veľkosť obrazu
FreeSync Premium Pro
Časovač vypnutia Plus
Ekvalizér čiernej farby
Virtuálny bod AIM
Synchronizácia jadra
Typ obrazovky: OLED
Uhlopriečka [palce]: 27
Rozlíšenie: 4K (3 840 x 2 160)
Rozstup bodov [mm]: 0,1554 mm
Obnovovacia frekvencia [Hz]: Max. 240 Hz
Pomer strán: 16:09
Povrch displeja: Matný / antireflexný
Jas [cd/m2]: 250 cd/? (typické)
Kontrast: 1 000 000:1
Čas odozvy [ms]: 0,03 ms (GTG)
Pozorovacie uhly (horizontálne/vertikálne): 178°/178°
Farby: Max. 1B (10 bitov)
Reproduktory: Nie
Konektory:
1× DisplayPort 1.4
2× HDMI 2.1
1× port USB-B upstream
2× USB-A (rozbočovač)
1× výstup pre slúchadlá
Napájanie: externý adaptér, AC 100~240V
Spotreba energie [W]: 45,0 W
Pohotovostný režim [W]: < 0,5 W
Trieda energetickej účinnosti: G
Upevnenie na stenu: G: Áno (100 × 100 mm VESA)
Naklonenie monitora:
HAS (výškovo nastaviteľný stojan): 120,0 ±5,0
Náklon: -2,0° (±2°) ~ 25,0° (±2°)
Otáčanie: -30,0o (±3°) ~ 30,0o (±3°)
Otáčanie: -92,0o(±2°) ~ 92,0o(±2°)
Farba: STRIEBORNÁ
Rozmery (so stojanom, ŠxVxH mm): 611,7 x 554,2 x 263,5 mm
Rozmery (bez stojana, ŠxVxH mm): 611,7 x 353,8 x 49,2 mm
Hmotnosť [kg]: 3,8 kg (bez stojana), približne 6,9 kg (so stojanom)
Záruka: 24 mesiacov.
Dodatočné parametre
| Kategória: | 25"–27" |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 7 kg |
| EAN: | 8806095977287 |
| Nastaviteľná výška: | Áno |
| USB 2.0 (USB-A): | Áno |
| Synchronizácia obrazu: | AMD FreeSync Premium Pro, Adaptívna synchronizácia, Kompatibilita so systémom NVIDIA G-Sync |
| Hmotnosť [kg]: | 6,9 |
| Výška [mm]: | 554 |
| Obnovovacia frekvencia [Hz]: | 240 |
| Pomer strán: | 16:9 |
| DisplayPort: | Áno |
| Pivot: | Áno |
| VESA (rozmer): | 100 × 100 mm |
| Výstup na slúchadlá: | Áno |
| Povrch displeja: | matný |
| HDMI: | Áno |
| Nástenný držiak (VESA): | Áno |
| Kontrast: | 1000000:1 |
| Energetická trieda: | G |
| Jas [cd/m2]: | 250 |
| Šírka [mm]: | 611 |
| Hĺbka [mm]: | 263 |
| Čas odozvy [ms]: | 0,03 |
| Typ obrazovky: | Rovná |
| Rozlíšenie displeja [px]: | 4K UHD (3840 × 2160) |
| Typ displeja: | OLED |
| Uhlopriečka obrazovky [palce]: | 27 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
