27" Samsung Odyssey OLED G61SD
Kód: 150534
Doprava zadarmo
Pri nákupe nad 80.00€

Ľudský prístup
Každú objednávku riešime poctivo, nie "na páse".

Rýchle doručenie
Objednávky doručujeme do 48 hodín

Záruka spokojnosti
Spokojnosť je u nás na prvom mieste.
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
FreeSync Premium ProKompatibilný s G-Sync
240 Hz
Quad HD
Typ obrazovky: OLED
Uhlopriečka [palce]: 27
Rozlíšenie: QHD (2 560 x 1 440)
Obnovovacia frekvencia [Hz]: 240
Pomer strán: 16:9
Jas [cd/m2]: 250
Kontrast: 1 000 000:1
Čas odozvy [ms]: 0,03
Pozorovacie uhly (horizontálne/vertikálne): 178/178
Počet farieb: 1,07bil.
0,07/viditeľná (0,07/viditeľná) Konektory: 0,07/viditeľná (0,07/viditeľná)
Display Port: x1
HDMI: x2
Porty USB: x2
USB-B Upstream: x1
Verzia rozbočovača USB: 3
Napájanie: externé, AC 100~240V
Spotreba: 28
Pohotovostný režim [W]: 0,5
Trieda energetickej účinnosti: G
Montáž na stenu: 100 x 100 mm
Mechanické časti: 100 x 100 mm:
Nastaviteľná výška 120,0 ±5,0
Náklon -2,0 (±2°) ~ 25,0 (±2°)
Otáčanie -30,0 (±3°) ~ 30,0 (±3°)
Otáčanie -92,0 (± 2°) ~ 92,0 (± 2°)
Farba: strieborná
Rozmery (so stojanom, ŠxVxH mm): 611,7 x 554,2 x 263,5 mm
Hmotnosť [kg]: 6,9
Záruka: 2 roky
Dodatočné parametre
| Kategória: | 25"–27" |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 9.5 kg |
| EAN: | 8806095810676 |
| Kontrast: | 1000000:1 |
| Energetická trieda: | G |
| Pomer strán: | 16:9 |
| USB 3.0 (USB-A): | Áno |
| DisplayPort: | Áno |
| Pivot: | Áno |
| VESA (rozmer): | 100 × 100 mm |
| Nastaviteľná výška: | Áno |
| Synchronizácia obrazu: | AMD FreeSync Premium Pro, Kompatibilita so systémom NVIDIA G-Sync, Adaptívna synchronizácia |
| HDMI: | Áno |
| Nástenný držiak (VESA): | Áno |
| Číslo portu displeja: | 1 |
| Typ displeja: | OLED |
| Uhlopriečka obrazovky [palce]: | 27 |
| Hmotnosť [kg]: | 6,9 |
| Počet USB 3.0 (USB-A): | 2 |
| Výška [mm]: | 554 |
| Rozlíšenie displeja [px]: | WQHD (2560 x 1440) |
| Obnovovacia frekvencia [Hz]: | 240 |
| Jas [cd/m2]: | 250 |
| Šírka [mm]: | 612 |
| Hĺbka [mm]: | 264 |
| Čas odozvy [ms]: | 0,03 |
| Povrch displeja: | antireflexné |
| Typ obrazovky: | Rovná |
| Počet HDMI: | 2 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
