27" Samsung Odyssey OLED G60SD
Kód: 140268
Doprava zadarmo
Pri nákupe nad 80.00€

Ľudský prístup
Každú objednávku riešime poctivo, nie "na páse".

Rýchle doručenie
Objednávky doručujeme do 48 hodín

Záruka spokojnosti
Spokojnosť je u nás na prvom mieste.
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Rozšírte svoju tvorivú sféruMonitor s panelom OLED od spoločnosti Samsung poskytuje vynikajúci jas so širokou škálou farieb, odtieňov a kontrastov pre trvalo brilantný obraz. S jasom 250 nitov (typický) a širším farebným gamutom ožije každá scéna živými detailmi.
OLED s rozlíšením QHD
360 Hz, čas odozvy 0,03 ms (GtG), HDR10+ Gaming
99% pokrytie DCI, FreeSync Premium Pro, nastaviteľný stojan
Režim šetrenia očí
Bez blikania
Obraz v obraze
FreeSync Premium Pro
Ekvalizér čiernej farby
Typ obrazovky: OLED
Uhlopriečka [palce]: 27
Rozlíšenie: QHD (2 560 x 1 440)
Rozstup bodov [mm]: 0,03 ms (GTG)
Obnovovacia frekvencia [Hz]: Max. 360 Hz
Pomer strán: 16:09
Jas [cd/m2]: 250
Kontrast: 1 000 000:1
Čas odozvy [ms]: 0,03 ms (GTG)
Pozorovacie uhly (horizontálne/vertikálne): 178°(H)/ 178°(E)
Farba: Max. 1B
Konektory: Max:
Display Port: 1 EA
Výstup Display Port: 1,4
Verzia HDCP (DP): 2.2
HDMI: 2 EA
Verzia HDMI: 2.1
Verzia HDCP (HDMI): 2.2
Slúchadlá: Áno
Porty USB: 2
Verzia rozbočovača USB: 3.0
Napájanie: AC 100~240 V
Spotreba energie [W]: 31 W
Pohotovostný režim [W]: 0,3 W
Trieda energetickej účinnosti: G
Montáž na stenu: 100 × 100
Naklonenie monitora:
HAS (výškovo nastaviteľný stojan): 120,0 ±5,0
Náklon: -2,0 (±2°) ~ 25,0 (±2°)
Otáčanie: -30,0 (±3°) ~ 30,0 (±3°)
Otáčanie: -92,0 (±2°) ~ 92,0 (±2°)
Farba: STRIEBORNÁ
Rozmery (so stojanom, ŠxVxH mm): 611,7 × 554,2 × 263,5 mm
Rozmery (bez stojana, ŠxVxH mm): 611,7 × 353,8 × 49,2 mm
Hmotnosť [kg]: 3,8 kg/ 6,9 kg
Príslušenstvo:
Dĺžka napájacieho kábla: 1,5 m
Kábel HDMI: Áno
Kábel DP: Áno
Záruka: 24 mesiacov.
Dodatočné parametre
| Kategória: | 25"–27" |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 9.5 kg |
| EAN: | 8806095503158 |
| HDMI: | Áno |
| Nástenný držiak (VESA): | Áno |
| Kontrast: | 1000000:1 |
| Energetická trieda: | G |
| Jas [cd/m2]: | 250 |
| Šírka [mm]: | 612 |
| Hĺbka [mm]: | 264 |
| Čas odozvy [ms]: | 0,03 |
| Povrch displeja: | antireflexné |
| Typ obrazovky: | Rovná |
| Počet HDMI: | 2 |
| Synchronizácia obrazu: | Kompatibilita so systémom NVIDIA G-Sync, AMD FreeSync Premium Pro, Adaptívna synchronizácia |
| Nastaviteľná výška: | Áno |
| Hmotnosť [kg]: | 6,9 |
| Počet USB 3.0 (USB-A): | 2 |
| Výška [mm]: | 554 |
| Rozlíšenie displeja [px]: | WQHD (2560 x 1440) |
| Obnovovacia frekvencia [Hz]: | 360 |
| Číslo portu displeja: | 1 |
| Typ displeja: | OLED |
| Uhlopriečka obrazovky [palce]: | 27 |
| Pomer strán: | 16:9 |
| USB 3.0 (USB-A): | Áno |
| DisplayPort: | Áno |
| Pivot: | Áno |
| VESA (rozmer): | 100 × 100 mm |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
