27" Samsung Odyssey G70D
Kód: 165713
Doprava zadarmo
Pri nákupe nad 80.00€

Ľudský prístup
Každú objednávku riešime poctivo, nie "na páse".

Rýchle doručenie
Objednávky doručujeme do 48 hodín

Záruka spokojnosti
Spokojnosť je u nás na prvom mieste.
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
HDR10HDR10+ Gaming
Režim šetrenia očí
Bez blikania
Obraz v obraze
Veľkosť obrazu
-FreeSync Premium
-Časovač vypnutia Plus
-Ekvalizér čiernej farby
-Virtuálny bod AIM
Uhlopriečka [palce]: 27
Rozlíšenie: 4K (3 840 x 2 160)
Obnovovacia frekvencia [Hz]: Max. 165 Hz
Pomer strán: 16:09
Jas [cd/m2]: 350 cd/?
Kontrast: 1 000:1
Čas odozvy [ms]: 1 ms (GTG)
Pozorovacie uhly (horizontálne/vertikálne): 178°/178°
Farba: Max. 1B
Reproduktory: Áno, 5W x 2ch
Konektory: 1,5 x 2,5 mm, 2,5 x 2,5 mm, 2,5 x 2,5 mm, 2,5 x 2,5 mm, 2,5 x 2,5 mm:
Display Port x 1
HDMI x 2 (2.1)
Port USB typu B na vstupe x 1
Porty USB 2, rozbočovač USB verzia 3.1 Gen1
Napájanie: externý adaptér, AC100-240V
Spotreba energie [W]: 26,1 W (typ)
Pohotovostný režim [W]: 0,50 W
Trieda energetickej účinnosti: F
Montáž na stenu: 100 x 100 mm
Naklonenie monitora:
(výškovo nastaviteľný stojan): 120 mm (±5,0 mm)
Náklon: -3,0° (±3,0°) ~ 15,0° (±3,0°)
Otáčanie: -92,0° (±2,0°) ~ +92,0° (±2,0°)
Farba: Strieborná ortuť
Rozmery (so stojanom, ŠxVxH mm): 614,1 x 541,5 x 203,3 mm
Rozmery (bez stojana, ŠxVxH mm): 614,1 x 372,2 x 46,0 mm
Hmotnosť [kg]: 7,5 kg (so stojanom) / 4,7 kg (bez stojana)
Záruka: 24 mesiacov.
Dodatočné parametre
| Kategória: | 25"–27" |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 8.9 kg |
| EAN: | 8806095724881 |
| Číslo portu displeja: | 1 |
| Typ displeja: | IPS |
| Uhlopriečka obrazovky [palce]: | 27 |
| Rozlíšenie displeja [px]: | 4K UHD (3840 × 2160) |
| Nastaviteľná výška: | Áno |
| Integrované reproduktory: | Áno |
| Port RJ-45 (LAN): | Áno |
| Wi-Fi: | Áno |
| Bluetooth: | Áno |
| Synchronizácia obrazu: | AMD FreeSync Premium Pro, Adaptívna synchronizácia |
| Jas [cd/m2]: | 350 |
| Kontrast: | 1000:1 |
| Šírka [mm]: | 613,0 |
| Hĺbka [mm]: | 263,5 |
| Čas odozvy [ms]: | 1 |
| Typ obrazovky: | Rovná |
| Počet HDMI: | 2 |
| Energetická trieda: | F |
| HDMI: | Áno |
| Nástenný držiak (VESA): | Áno |
| Inteligentný monitor: | Áno |
| Hmotnosť [kg]: | 7,1 |
| Počet USB 3.0 (USB-A): | 2 |
| Výška [mm]: | 553,2 |
| Obnovovacia frekvencia [Hz]: | 144 |
| Pomer strán: | 16:9 |
| USB 3.0 (USB-A): | Áno |
| DisplayPort: | Áno |
| Pivot: | Áno |
| VESA (rozmer): | 100 × 100 mm |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
