27" Samsung Essential S43GC
Kód: 172548
Doprava zadarmo
Pri nákupe nad 80.00€

Ľudský prístup
Každú objednávku riešime poctivo, nie "na páse".

Rýchle doručenie
Objednávky doručujeme do 48 hodín

Záruka spokojnosti
Spokojnosť je u nás na prvom mieste.
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Riešenie na úsporu energieRežim Eye Saver
Bez blikania
Veľkosť obrazu
Časovač vypnutia Plus
Automatické prepínanie zdrojov
Typ obrazovky: IPS
Uhlopriečka [palce]: 27
Rozlíšenie: FHD (1 920 x 1 080)
Obnovovacia frekvencia [Hz]: Max. 100 Hz
Pomer strán: 16:09
Jas [cd/m2]: 250 cd/m2
Kontrast: 1000:1 (typ)
Čas odozvy [ms]: 5 (GTG)
Pozorovacie uhly (horizontálne/vertikálne): 178/178
Počet farieb: Max. 16,7M
Konektory:
Display Port: 1 EA (verzia 01.2, HDCP 01.2)
HDMI: 2 EA (verzia 01.4)
Slúchadlá
Porty USB: 2 (USB 2.0 x 2)
Port USB-B Upstream: 1
Napájanie: AC 100~240V, interné napájanie
Spotreba energie [W]: Max. 50 W, typ 14,0 W
Pohotovostný režim [W]: 0,50 W
Trieda energetickej účinnosti: C
Montáž na stenu: 100 x 100
Ergonómia:
(105 mm ±5,0 mm)
Náklon: -3,0° (±2,0°) ~ 25,0° (±2,0°)
Otáčanie: -45,0° (±3,0°) ~ 45,0° (±3,0°)
Otáčanie: -92,0° (±2,0°) ~ 92,0° (±2,0°)
Farba: ČIERNA
Rozmery (so stojanom, ŠxVxH mm): 612,7 x 538,3 x 219,0 mm
Rozmery (bez stojana, ŠxVxH mm): 612,7 x 360,9 x 39,8 mm
Hmotnosť [kg]: 4,0 kg (so stojanom), 2,7 kg (bez stojana)
Obsah balenia: Napájací kábel s dĺžkou 1,5 m
Dodávaný video kábel: HDMI kábel
Certifikát TCO: Áno
Dodatočné parametre
| Kategória: | 25"–27" |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 4 kg |
| EAN: | 8806095803050 |
| Rozlíšenie displeja [px]: | FullHD (1920 × 1080) |
| Energetická trieda: | C |
| Povrch displeja: | matný |
| HDMI: | Áno |
| Nástenný držiak (VESA): | Áno |
| Jas [cd/m2]: | 250 |
| Kontrast: | 1000:1 |
| Šírka [mm]: | 612,7 |
| Hĺbka [mm]: | 219 |
| Čas odozvy [ms]: | 5 |
| Typ obrazovky: | Rovná |
| Počet HDMI: | 2 |
| Typ displeja: | IPS |
| Uhlopriečka obrazovky [palce]: | 27 |
| Pomer strán: | 16:9 |
| VESA (rozmer): | 100 × 100 mm |
| Hmotnosť [kg]: | 4 |
| Výška [mm]: | 538,3 |
| Obnovovacia frekvencia [Hz]: | 100 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
