27" Philips Evnia 27M2N3800A
Kód: 172138
Doprava zadarmo
Pri nákupe nad 80.00€

Ľudský prístup
Každú objednávku riešime poctivo, nie "na páse".

Rýchle doručenie
Objednávky doručujeme do 48 hodín

Záruka spokojnosti
Spokojnosť je u nás na prvom mieste.
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Odomknite nové úrovne hrania s funkciou Dual Mode tohto monitora Evnia. Jediným prepínačom môžete ľahko prepínať medzi rozlíšením 3840 × 2160 pri 160 Hz a 1920 × 1080 pri 320 Hz - pre bezkonkurenčnú všestrannosť a výkon.INFORMÁCIE O DISPLEJI
Zobrazovacia plocha: 596 736 (V) × 335 664 (V) mm
Povrch obrazovky: Antireflexný, 3H, 25 % zahmlievanie
Čas odozvy (typický): 1 ms (od sivej po šedú)
Jas: 350 cd/m2 (SDR), 450 cd/m2 (HDR)
Kontrastný pomer (typický): 1000:1
Rozstup pixelov: 0,1554 (H) × 0,1554 (V) mm
Pozorovací uhol: 178° (H) / 178° (V); pri kontrastnom pomere >10
Snímková frekvencia: 30-360 kHz (H), 48-160 Hz (UHD), 48-320 Hz (FHD) (V)
Technológia sRGB: Áno
Vylepšenie obrazu: SmartImage Game
Hustota pixelov: 163 PPI
Režim LowBlue (Nízka modrá): Áno
EasyRead: Áno
Adaptívna synchronizácia: Áno
SmartUniformity: 93-105%
Delta E: <2 (sRGB)
Nízka vstupná odozva: Áno
SmartContrast: Mega Infinity DCR
Farebný gamut (typický):
- Adobe RGB: 90%
- DCI-P3: 95%
- sRGB: 130 %
- NTSC: 110 %
HDR: HDR 400
INFORMÁCIE O PRIPOJENÍ
Synchronizačný vstup: Samostatná synchronizácia
Zvukový vstup/výstup: Výstup na slúchadlá
Podpora HDCP: HDCP 1.4 / 2.3 (HDMI / DisplayPort)
Vstup signálu: HDMI 2.1 ×2, DisplayPort 1.4 ×1
ZOBRAZENIE ZOBRAZENIE ZOBRAZENIE1.2.1 ĎALŠIE INFORMÁCIE
Vstavané reproduktory: 2 × 2 W
Používateľské pohodlie: Zapnutie/vypnutie; Menu/OK; Vstup/výstup; Duálne rozlíšenie/Zníženie; SmartImage Game/Zadné
Jazyky OSD:
Jazyk: brazílska portugalčina, čeština, fínčina, francúzština, gréčtina, holandčina, maďarčina, japončina, kórejčina, nemčina, poľština, portugalčina, ruština, španielčina, zjednodušená čínština, švédčina, turečtina, tradičná čínština, ukrajinčina, taliančina
Ďalšie výhody: zámok Kensington, držiak VESA (100 × 100 mm), režim LowBlue, Low Blue Light
Kompatibilita Plug & Play: DDC/CI, sRGB, Windows 11/10, macOS
Ovládací softvér: Evnia Precision Center
STAND
Nastavenie výšky: 130 mm
Náklon: -5° / +20°
Čap: ±90°
Otáčanie: ±30°
SPOTREBA ENERGIE
Prevádzková spotreba energie: 25,65 W (typ.)
Pohotovostný režim: 0,5 W (typ.)
Režim vypnutia: 0,3 W (typ.)
Indikátor napájania:
- Prevádzka: biela
- Pohotovostný režim: biely (bliká)
Napájanie: interné, AC 100-240 V, 50-60 Hz
Energetická trieda: F
ROZMERY VÝROBKU
So stojanom (max. výška): 614 × 519 × 261 mm
Bez stojana: 614 × 368 × 85 mm
Balenie: 730 × 455 × 139 mm
HMOTNOSŤ
So stojanom: 5,60 kg
Bez stojana: 3,75 kg
So stojanom: 8,33 kg
PREVÁDZKOVÉ PODMIENKY
Teplota (prevádzková): 0 až 40 °C
Teplota (skladovanie): -20 až 60 °C
Relatívna vlhkosť: 20 % až 80 %
Nadmorská výška:
- Prevádzka: do 3 658 m
- Mimo prevádzky: do 12 192 m
Stredný čas medzi poruchami (MTBF): 50 000 hodín (bez podsvietenia)
UDRŽATEĽNOSŤ
Životné prostredie a energia: RoHS
Recyklovateľnosť obalu: 100 %
INFORMÁCIE O KRYTE
Farebný odtieň: Tmavosivá farba
Povrchová úprava: Textúrovaný
ZHODA A NORMY
Certifikácia:
CB, CE, TUV/ISO9241-307, TUV-BAUART, EAC, EAC RoHS, PSB, UKCA, EMF, FCC, ICES-003
OBSAH BALENIA
Monitor so stojanom: Áno
Káble: kábel DisplayPort, kábel HDMI, napájací kábel
Užívateľská dokumentácia: Áno
Dodatočné parametre
| Kategória: | 25"–27" |
|---|---|
| Záruka: | 36 |
| Hmotnosť: | 8.33 kg |
| EAN: | 8721038004298 |
| Číslo portu displeja: | 1 |
| Typ displeja: | IPS |
| Uhlopriečka obrazovky [palce]: | 27 |
| Hmotnosť [kg]: | 5,6 |
| Výška [mm]: | 368 |
| Obnovovacia frekvencia [Hz]: | 160 |
| Rozlíšenie displeja [px]: | 4K UHD (3840 × 2160) |
| Nastaviteľná výška: | Áno |
| Energetická trieda: | F |
| Jas [cd/m2]: | 350 |
| Kontrast: | 1000:1 |
| Šírka [mm]: | 614 |
| Hĺbka [mm]: | 85 |
| Čas odozvy [ms]: | 1 |
| Povrch displeja: | antireflexné |
| Typ obrazovky: | Rovná |
| Počet HDMI: | 2 |
| NVIDIA G-Sync: | Áno |
| HDMI: | Áno |
| Nástenný držiak (VESA): | Áno |
| Pomer strán: | 16:9 |
| DisplayPort: | Áno |
| VESA (rozmer): | 100 × 100 mm |
| Výstup na slúchadlá: | Áno |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
