27" Philips Evnia 27M2N3501PA
Kód: 172141
Doprava zadarmo
Pri nákupe nad 80.00€

Ľudský prístup
Každú objednávku riešime poctivo, nie "na páse".

Rýchle doručenie
Objednávky doručujeme do 48 hodín

Záruka spokojnosti
Spokojnosť je u nás na prvom mieste.
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Tento 27-palcový monitor s technológiou Fast IPS poskytuje ostrý obraz na hranie hier. Vďaka pretaktovateľnej obnovovacej frekvencii 260 Hz a odozve 0,3 ms Smart MBR môžete očakávať čistý obraz a kvalitný herný zážitok.INFORMÁCIE O DISPLEJI
Zobrazovacia plocha: 596,736 (V) × 335,664 (V) mm
Povrch obrazovky: Antireflexný, 3H, 25% stmievanie
Jas: 300 cd/m2
Kontrastný pomer (typický): 1000:1
Rozstup pixelov: 0,2331 × 0,2331 mm
Pozorovací uhol: 178o (H) / 178o (V); @ C/R > 10
Snímková frekvencia: HDMI 30-230 kHz (H) / 48-144 Hz (V); DP 30-400 kHz (H) / 48-260 Hz (V) (pretaktovanie)
Technológia sRGB: Áno
Vylepšenie obrazu: SmartImage Game
Hustota pixelov: 109 PPI
Režim LowBlue: Áno
EasyRead: Áno
Adaptívna synchronizácia: Áno: Áno
Inteligentná rovnomernosť: 93~105%
Delta E: <2 (technológia sRGB)
Nízka vstupná odozva: Áno
SmartContrast: Mega Infinity DCR
Farebný gamut (typický): Adobe RGB 90%, DCI-P3 95%, sRGB 120%, NTSC 105%
HDR: Podpora HDR 10
INFORMÁCIE O PRIPOJENÍ
Synchronizačný vstup: Samostatná synchronizácia
Zvukový vstup/výstup: Výstup na slúchadlá
Pripojenie HDCP: HDCP 1.4 (HDMI/DP), HDCP 2.3 (HDMI/DP)
Vstup signálu: HDMI 2.0 × 2, DisplayPort 1.4 × 1
ĎALŠIE INFORMÁCIE
Zabudované reproduktory: 2 × 2 W
Používateľské pohodlie: Zapnutie/vypnutie; Menu/OK; Vstup/výstup; Nastavenia hry/Down; SmartImage Game/Zadné
OSD jazyky: brazílska portugalčina, čeština, fínčina, francúzština, gréčtina, holandčina, japončina, kórejčina, maďarčina, nemčina, poľština, portugalčina, ruština, španielčina, zjednodušená čínština, švédčina, turečtina, tradičná čínština, ukrajinčina, taliančina
Ďalšie výhody: zámok Kensington, držiak VESA (100 × 100 mm), režim LowBlue, Low Blue Light
Kompatibilita: DDC/CI, Mac OS, technológia sRGB, Windows 11/10
Ovládací softvér: Evnia Precision Center
STAND
Nastavenie výšky: 130 mm
Náklon: -5/20 stupňov
Čap: +/- 90 stupňov
Otáčanie: -/+ 30 stupňov
SPOTREBA ENERGIE
Zapnuté: 35,0 W (typ.)
Pohotovostný režim: 0,5 W (typ.)
Režim vypnutia: 0,3 W (typ.)
Indikátor LED: prevádzka - biely; pohotovostný režim - biely (bliká)
Napájanie: interné; AC 100-240 V, 50-60 Hz
Energetická trieda: F
ROZMERY VÝROBKU
Výrobok s podstavcom (max. výška): 614 × 519 × 261 mm
Výrobok bez stojana: 614 × 368 × 60 mm
Balenie (š × v × h): 730 × 455 × 139 mm
HMOTNOSŤ
Výrobok so stojanom: 5,66 kg
Výrobok bez stojana: 3,88 kg
Výrobok so stojanom: 8,39 kg
PREVÁDZKOVÉ PODMIENKY
Teplotný rozsah (prevádzkový): 0 °C až 40 °C
Teplotný rozsah (skladovanie): -20 °C až 60 °C
Relatívna vlhkosť: 20 % - 80 %
Nadmorská výška: prevádzková +3 658 m, neprevádzková +12 192 m
MTBF: 50 000 hodín (bez podsvietenia)
UDRŽATEĽNOSŤ
Životné prostredie a energia: RoHS
Možnosť recyklácie obalového materiálu: 100 %
INFORMÁCIE O KRYTE
Farebnosť: Biela
Povrchová úprava: Textúrovaný
ZHODA A NORMY
Regulačné predpisy: CB, CE, MEPS, PSB, UKCA, EMF, ICES-003, FCC
OBSAH BALENIA
Monitor so stojanom: Áno
Káble: DP kábel, HDMI kábel, napájací kábel
Užívateľská dokumentácia: Áno
Dodatočné parametre
| Kategória: | 25"–27" |
|---|---|
| Záruka: | 36 |
| Hmotnosť: | 8.39 kg |
| EAN: | 8721038004304 |
| Nastaviteľná výška: | Áno |
| Integrované reproduktory: | Áno |
| Hmotnosť [kg]: | 5,66 |
| Výška [mm]: | 368 |
| Rozlíšenie displeja [px]: | WQHD (2560 x 1440) |
| Obnovovacia frekvencia [Hz]: | 260 |
| HDMI: | Áno |
| Nástenný držiak (VESA): | Áno |
| Energetická trieda: | F |
| Jas [cd/m2]: | 300 |
| Kontrast: | 1000:1 |
| Šírka [mm]: | 614 |
| Hĺbka [mm]: | 261 |
| Čas odozvy [ms]: | 0,3 |
| Povrch displeja: | antireflexné |
| Typ obrazovky: | Rovná |
| Počet HDMI: | 2 |
| Číslo portu displeja: | 1 |
| Typ displeja: | IPS |
| Uhlopriečka obrazovky [palce]: | 27 |
| Pomer strán: | 16:9 |
| DisplayPort: | Áno |
| Pivot: | Áno |
| VESA (rozmer): | 100 × 100 mm |
| Výstup na slúchadlá: | Áno |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
