27" Philips 27E2N1110
Kód: 172143
Doprava zadarmo
Pri nákupe nad 80.00€

Ľudský prístup
Každú objednávku riešime poctivo, nie "na páse".

Rýchle doručenie
Objednávky doručujeme do 48 hodín

Záruka spokojnosti
Spokojnosť je u nás na prvom mieste.
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Tento monitor je vybavený funkciami, ktoré vám umožnia pracovať s úplnou presnosťou. Vďaka rozlíšeniu Full HD, obnovovacej frekvencii 120 Hz a dobe odozvy 1 ms MPRT tento monitor zobrazuje detailný obraz s maximálnou ostrosťou.INFORMÁCIE O DISPLEJI
Zobrazovacia plocha: 597,89 (V) × 336,31 (V) mm
Povrch obrazovky: Antireflexný, 3H, 25 % zahmlievanie
Čas odozvy (typický): 4 ms (od sivej po šedú)
Jas: 300 cd/m2
Kontrastný pomer (typický): 1500:1
Rozstup pixelov: 0,3114 × 0,3114 mm
Pozorovací uhol: 178° (H) / 178° (V); pri kontrastnom pomere >10
Snímková frekvencia: 1,5 obr:
- VGA: 30-85 kHz (H) / 48-60 Hz (V)
- HDMI: 30-140 kHz (H) / 48-120 Hz (V)
Technológia sRGB: Áno
Vylepšenie obrazu: SmartImage
Hustota pixelov: 81,59 PPI
Režim LowBlue: Áno
EasyRead: Áno
Adaptívna synchronizácia: Áno
MPRT: 1 ms
SmartContrast: Mega Infinity DCR
Farebný gamut (typický):
- DCI-P3: 79,86%
- sRGB: 104,02 %
- NTSC: 91,27%
- Adobe RGB: 89,71%
INFORMÁCIE O PRIPOJENÍ
Synchronizačný vstup: Samostatná synchronizácia
Podpora HDCP: HDCP 1.4 (HDMI)
Vstup signálu: HDMI 2.0: VGA ×1, HDMI 1.4 ×1
ĎALŠIE INFORMÁCIE
Používateľské pohodlie: Zapnutie/vypnutie; Menu; Jas; Vstup; SmartImage
Jazyky OSD:
Jazyk: brazílska portugalčina, čeština, fínčina, francúzština, gréčtina, holandčina, maďarčina, japončina, kórejčina, nemčina, poľština, portugalčina, ruština, zjednodušená čínština, španielčina, švédčina, tradičná čínština, turečtina, ukrajinčina, taliančina
Ďalšie výhody: zámok Kensington, držiak VESA (100 × 100 mm)
Kompatibilita Plug & Play: DDC/CI, sRGB, Windows 11/10
STAND
Naklápanie: -5° / +20°
SPOTREBA ENERGIE
Prevádzková spotreba energie: 15,6 W (typ.)
Pohotovostný režim: 0,5 W (typ.)
Režim vypnutia: 0,3 W (typ.)
Indikátor napájania:
- Prevádzka: biela
- Pohotovostný režim: biely (bliká)
Napájanie: externé, AC 100-240 V, 50-60 Hz
Energetická trieda: E
ROZMERY VÝROBKU
So stojanom (max. výška): 617 × 451 × 200 mm
Bez stojana: 617 × 358 × 33 mm
Balenie: 690 × 447 × 124 mm
HMOTNOSŤ
So stojanom: 3,50 kg
Bez stojana: 3,13 kg
So stojanom: 6,04 kg
PREVÁDZKOVÉ PODMIENKY
Teplota (prevádzková): 0 až 40 °C
Teplota (skladovanie): -20 až 60 °C
Relatívna vlhkosť: 20 % až 80 %
Nadmorská výška:
- Prevádzka: do 3 658 m
- Mimo prevádzky: do 12 192 m
Stredný čas medzi poruchami (MTBF): 50 000 hodín (bez podsvietenia)
UDRŽATEĽNOSŤ
Životné prostredie a energia: RoHS
Recyklovateľnosť obalu: 100 %
Špecifické látky: Bez obsahu ortuti
INFORMÁCIE O KRYTE
Farba: čierna
Povrchová úprava: Textúrovaný
ZHODA A NORMY
Certifikácie: Certifikácia pre všetky typy zariadení:
CB, CE, TUV/ISO9241-307, TUV-BAUART, EAC, EAEU RoHS, KC, CEL, CCC, CECP, UKCA, EMF, FCC, ICES-003
OBSAH BALENIA
Káble: HDMI kábel, napájací kábel
Dodatočné parametre
| Kategória: | 25"–27" |
|---|---|
| Záruka: | 36 |
| Hmotnosť: | 6 kg |
| EAN: | 8721038000412 |
| Energetická trieda: | E |
| Jas [cd/m2]: | 300 |
| Šírka [mm]: | 617 |
| Hĺbka [mm]: | 200 |
| Čas odozvy [ms]: | 1 |
| Povrch displeja: | antireflexné |
| Typ obrazovky: | Rovná |
| Počet HDMI: | 1 |
| Typ displeja: | IPS |
| Uhlopriečka obrazovky [palce]: | 27 |
| Pomer strán: | 16:9 |
| VGA: | Áno |
| VESA (rozmer): | 100 × 100 mm |
| Rozlíšenie displeja [px]: | FullHD (1920 × 1080) |
| Kontrast: | 1500:1 |
| HDMI: | Áno |
| Nástenný držiak (VESA): | Áno |
| Hmotnosť [kg]: | 3,5 |
| Počet VGA: | 1 |
| Výška [mm]: | 451 |
| Obnovovacia frekvencia [Hz]: | 120 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
