27" Philips 27E1N5500LA/00
Kód: 138628
Doprava zadarmo
Pri nákupe nad 80.00€

Ľudský prístup
Každú objednávku riešime poctivo, nie "na páse".

Rýchle doručenie
Objednávky doručujeme do 48 hodín

Záruka spokojnosti
Spokojnosť je u nás na prvom mieste.
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Monitor série 5000 Quad HD, 68,6 cm (27")Zlepšite svoj zážitok zo sledovania pri práci a zábave so spoločnosťou Philips. Krištáľovo čistý displej QHD poskytuje presné farby a jasný obraz zo všetkých uhlov. Ergonomický tenký rámik s vedením káblov ponúka štýlové vylepšenie vášho pracovného priestoru.
Obraz/displej
-Typ panela LCD: VA LCD
-Typ podsvietenia: systém W-LED
-Veľkosť panela: 68,6 cm (27")
-Povrch obrazovky: Antireflexný, 3H, 25 % krytie
-Zobrazovacia plocha: 596,736 (V) x 335,664 (Š)
-Pomer strán: 16:9
-Maximálne rozlíšenie: 2 560 x 1 440 pri 75 Hz
-Hustota pixelov: 108,79 PPI
-Čas odozvy (typický): 4 ms (stupne šedej)
-MPRT: 1 ms
-Jas: 300 cd/m2
-Kontrastný pomer (typický): 4000:1
-SmartContrast: Mega Infinity DCR
-Rozstup pixelov: 0,2331 x 0,2331 mm
-Pozorovací uhol: 178o (H) / 178o (V), - C/R > 10
-bez blikania
-Vylepšenie obrazu: Prehrávanie SmartImage
-Farebný rozsah (typický): NTSC 96,38 %, sRGB 118,24 %
-Farebnosť displeja: 16,7 milióna
-Snímková frekvencia: 30 - 114 kHz (H) / 48 - 75 Hz (V)
-Režim LowBlue
-EasyRead
-SRGB technológia
-Adaptívna synchronizácia
Možnosti pripojenia
-Signálový vstup: HDMI 1.4 x 2, DisplayPort 1.2 x 1
-Pripojenie HDCP: HDCP 1.4 (HDMI/DisplayPort)
-Synchronizačný vstup: samostatná synchronizácia
-Audio vstup/výstup: Audio výstup
Pohodlie
-Vstavané reproduktory: 3 W x 2
-Používateľské pohodlie: Zapnutie/vypnutie, Menu, Hlasitosť, Vstup, SmartImage Play
-Jazyky displeja OSD: brazílska portugalčina, čeština, fínčina, francúzština, gréčtina, holandčina, maďarčina, nemčina, japončina, kórejčina, poľština, portugalčina, ruština, zjednodušená čínština, španielčina, švédčina, tradičná čínština, turečtina, ukrajinčina, taliančina
-Ďalšie výhody: zámok Kensington, štandardný držiak VESA (100 x 100 mm)
-Kompatibilita so stojanom. Plug & Play: DDC/CI, operačný systém Mac OS X, technológia sRGB, Windows 11 / 10 / 8.1 / 8 / 7
Podstavec
-Nastavenie výšky: 130 mm
-Otáčanie: -/+ 90 stupňov
-Skladacia konštrukcia: -5/20 stupňov
Spotreba
-V zapnutom stave: 25,8 W (typ.)
-V pohotovostnom režime: 0,5 W (typ.)
-Vypnutý režim: 0,3 W (typ.)
-Štítok energetickej triedy: F
-Indikátor LED napájania: prevádzka - biely, pohotovostný režim - biely (bliká)
-Napájanie: interné, AC 100-240 V, 50-60 Hz
Rozmery
-Výrobok s podstavcom (max. výška): 614 x 510 x 212 mm
-Výrobok bez stojana (mm): 614 x 365 x 52 mm
-Balenie v mm (š x v x h): 780 x 525 x 186 mm
Hmotnosť
-Výrobok so stojanom (kg): 5,66 kg
-Výrobok bez stojana (kg): 3,77 kg
-Výrobok so stojanom (kg): 9,64 kg
Prevádzkové podmienky
-Rozsah teplôt (prevádzkový): 0 až 40 °C
-Teplotný rozsah (skladovanie): -20 až 60 °C
-Relatívna vlhkosť: 20 % až 80 %
Nadmorská výška: prevádzková: +3 658 m, neprevádzková: +12 192 m
-Stredná doba medzi poruchami (MTBF): 50 000 hodín (bez podsvietenia) hodín
Udržateľnosť
-Životné prostredie a energia: RoHS
-Recyklovateľnosť obalového materiálu: 100 %
-Špecifické látky: bez ortuti, kryt bez PVC/BFR
Súlad s predpismi a normami
-Regulácie: CB, značka CE, FCC triedy B, ICES-003, CU-EAC, EAEU RoHS, TUV/ISO9241-307, TUV-BAUART
Skriňa
-Farba: čierna
-Povrchová úprava: Textúrovaná
Obsah balenia
-Monitor so stojanom
-Káble: HDMI kábel, napájací kábel
-Užívateľská dokumentácia
Dodatočné parametre
| Kategória: | 25"–27" |
|---|---|
| Záruka: | 36 |
| Hmotnosť: | 6.5 kg |
| EAN: | 8712581795085 |
| Typ displeja: | VA |
| Číslo portu displeja: | 1 |
| Uhlopriečka obrazovky [palce]: | 27 |
| Energetická trieda: | F |
| Kontrast: | 4000:1 |
| Šírka [mm]: | 614 |
| Hĺbka [mm]: | 212 |
| Čas odozvy [ms]: | 4 |
| Povrch displeja: | antireflexné |
| Typ obrazovky: | Rovná |
| Počet HDMI: | 2 |
| Nastaviteľná výška: | Áno |
| Integrované reproduktory: | Áno |
| Hmotnosť [kg]: | 5,66 |
| Výška [mm]: | 510 |
| Rozlíšenie displeja [px]: | WQHD (2560 x 1440) |
| Obnovovacia frekvencia [Hz]: | 75 |
| Pomer strán: | 16:9 |
| DisplayPort: | Áno |
| Pivot: | Áno |
| VESA (rozmer): | 100 × 100 mm |
| Výstup na slúchadlá: | Áno |
| HDMI: | Áno |
| Nástenný držiak (VESA): | Áno |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
