27" Philips 27E1N1900AE/00
Kód: 160852
Doprava zadarmo
Pri nákupe nad 80.00€

Ľudský prístup
Každú objednávku riešime poctivo, nie "na páse".

Rýchle doručenie
Objednávky doručujeme do 48 hodín

Záruka spokojnosti
Spokojnosť je u nás na prvom mieste.
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Monitor Philips USB-C
Tento monitor je zameraný na kvalitu. Vďaka rozlíšeniu WQHD, šikovnému prepínaču KVM a pripojeniu z USB-C na RJ45 je ideálnou voľbou na prepínanie medzi zdrojmi a pripojenie k internetu bez kompromisov v kvalite obrazu.
Vysoký dynamický rozsah (HDR) pre živšie zobrazenie farieb
Tlačidlo ponuky EasySelect na rýchly prístup k ponukám na obrazovke
Rovnomernosť SmartUniformity 93-105 %
EasyRead
Adaptívna synchronizácia
HDR 10
Zámok Kensington
Typ obrazovky: IPS
Podsvietenie: W-LED
Uhlopriečka: 27"/68,6 cm
Rozstup pixelov: 0,1554x0,1554 mm
Hustota pixelov: 163,18 PPI
Rozlíšenie: 3840x2160
Obnovovacia frekvencia: 30-140 kHz (H)/40-60 Hz (V)
Pomer strán: 16:9
Zakrivenie: nie
Povrch displeja: antireflexný
Jas: 350 cd/m2
Kontrast: 1000:1
Čas odozvy: 4 ms (GTG)
Pozorovacie uhly (horizontálne/vertikálne): 178°/178°
Farby: 1,07 B (8 bitov + Hi-FRC)
Reproduktor: 2x 2W
2x HDMI 2.0
1x 3,5 mm audio/mikrofónny konektor
1x USB-C 3.2 Gen 1 (režim DP Alt, výkon až 65 W)
2x USB 3.2 (1x s rýchlym nabíjaním)
Napájanie: 100-240 V, 50/60 Hz
Spotreba energie: Pohotovostný režim: Upevnenie na stenu: VESA 100x100 mm
Naklonenie monitora: V100A:
Náklon: áno (+20°~-5°)
Nastavenie výšky: 0-100 mm
Farba: čierna
Rozmery (so stojanom): 613x492x220mm
Rozmery (bez stojana): 613x365x54mm
Hmotnosť (bez stojana/s stojanom): 4,2 kg/5,97 kg
Obsah balenia:
Kábel HDMI
Kábel USB-C na C
napájací kábel
monitor
stojan
používateľská dokumentácia
Záruka: 3 roky
Dodatočné parametre
| Kategória: | 25"–27" |
|---|---|
| Záruka: | 36 |
| Hmotnosť: | 8.7 kg |
| EAN: | 8712581805791 |
| Jas [cd/m2]: | 350 |
| Kontrast: | 1000:1 |
| HDMI: | Áno |
| Nástenný držiak (VESA): | Áno |
| Energetická trieda: | F |
| Hmotnosť [kg]: | 6 |
| Výška [mm]: | 492 |
| Obnovovacia frekvencia [Hz]: | 60 |
| Rozlíšenie displeja [px]: | 4K UHD (3840 × 2160) |
| Nastaviteľná výška: | Áno |
| USB 2.0 (USB-A): | Áno |
| USB-C: | Áno |
| Šírka [mm]: | 613 |
| Hĺbka [mm]: | 220 |
| Čas odozvy [ms]: | 4 |
| Typ obrazovky: | Rovná |
| Typ displeja: | IPS |
| Uhlopriečka obrazovky [palce]: | 27 |
| Pomer strán: | 16:9 |
| DisplayPort: | Áno |
| VESA (rozmer): | 100 × 100 mm |
| Výstup na slúchadlá: | Áno |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
