27" Philips 27E1N1600AE/00
Kód: 138626
Doprava zadarmo
Pri nákupe nad 80.00€

Ľudský prístup
Každú objednávku riešime poctivo, nie "na páse".

Rýchle doručenie
Objednávky doručujeme do 48 hodín

Záruka spokojnosti
Spokojnosť je u nás na prvom mieste.
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Monitor Quad HDTento monitor je navrhnutý tak, aby ste boli neustále pripojení. Vďaka funkciám, ako je USB-C 3.2 s napájaním, môžu používatelia nabíjať pripojené zariadenia a bezproblémovo pracovať, a to všetko pomocou jedného kábla. Okrem toho tento jedinečný kábel vytvára čistý pracovný priestor.
Technológia sRGB
Bez blikania
Režim LowBlue
EasyRead
Adaptívna synchronizácia
Podpora HDR 10
Typ obrazovky: technológia IPS
Podsvietenie: systém W-LED
Uhlopriečka [palce]: 27"
Rozlíšenie: 2560 x 1440 pri 100 Hz
Rozstup bodov [mm]: 0,2331
Obnovovacia frekvencia [Hz]: 100 Hz
Pomer strán: 16:9
Povrch displeja: Rozmery: 16:9: Antireflexný, 3H, 25 % zákal
Jas [cd/m2]: 350
Kontrast: 1500:1
Čas odozvy [ms]: 4 ms (stupne šedej), MPRT 1 ms
Pozorovacie uhly (horizontálne/vertikálne): 178 (H) / 178 (E)
Počet farieb: 16,7 milióna
Reproduktory: 2 W x 2
Vstup signálu: USB-C x 1 (DisplayPort Alt mode, dáta a napájanie)
Synchronizačný vstup: Samostatná synchronizácia
Zvukový vstup/výstup: Zvukový výstup
Pripojenie HDCP: HDCP 1.4 (HDMI/USB-C)
Rozbočovač USB: USB 3.2 prvej generácie, USB-A downstream x 2 (s 1 rýchlym nabíjaním B.C 1.2)
Napájanie: interné, AC 100-240 V, 50-60 Hz
Spotreba energie [W]: 25,5 (typ.)
Pohotovostný režim [W]: 0,5 W (typ.)
Trieda energetickej účinnosti: E
Montáž na stenu: VESA (100 x 100 mm)
Naklonenie monitora:
Nastavenie výšky: 100 mm
Náklon: -5/20 stupňov
Farba: čierna
Rozmery (so stojanom, ŠxVxH mm): 617 x 483 x 220 mm
Rozmery (bez stojana, ŠxVxH mm): 617 x 357 x 46 mm
Hmotnosť [kg]: 3,97/ 5,75 kg
Obsah balenia:
Kábel HDMI, kábel USB-C na USB-C, napájací kábel
Monitor so stojanom
Používateľská dokumentácia
Dodatočné parametre
| Kategória: | 25"–27" |
|---|---|
| Záruka: | 36 |
| Hmotnosť: | 4.5 kg |
| EAN: | 8712581804442 |
| Hmotnosť [kg]: | 5,75 |
| Počet USB 3.0 (USB-A): | 1 |
| Výška [mm]: | 483 |
| Nastaviteľná výška: | Áno |
| Integrované reproduktory: | Áno |
| USB-C: | Áno |
| Pomer strán: | 16:9 |
| AMD FreeSync: | Áno |
| USB 3.0 (USB-A): | Áno |
| VESA (rozmer): | 100 × 100 mm |
| Výstup na slúchadlá: | Áno |
| Rozlíšenie displeja [px]: | WQHD (2560 x 1440) |
| Obnovovacia frekvencia [Hz]: | 100 |
| Šírka [mm]: | 617 |
| Hĺbka [mm]: | 220 |
| Čas odozvy [ms]: | 4 |
| Povrch displeja: | antireflexné |
| Typ obrazovky: | Rovná |
| Počet HDMI: | 1 |
| Počet USB-C: | 1 |
| Kontrast: | 1500:1 |
| HDMI: | Áno |
| Nástenný držiak (VESA): | Áno |
| Typ displeja: | IPS |
| Uhlopriečka obrazovky [palce]: | 27 |
| Energetická trieda: | G |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
