27" monitor LG UltraFine 27UQ850V-W
Kód: 164592
Doprava zadarmo
Pri nákupe nad 80.00€

Ľudský prístup
Každú objednávku riešime poctivo, nie "na páse".

Rýchle doručenie
Objednávky doručujeme do 48 hodín

Záruka spokojnosti
Spokojnosť je u nás na prvom mieste.
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
LG UltraFine 27UQ850V-W27" LED monitor ponúka rozlíšenie 4K Ultra HD 3840 x 2160 pixelov s pomerom strán 16:9, čas odozvy 5 ms, kontrastný pomer 2000:1 a jas 400 cd/m2. Pomocou technológie IPS sa dosahuje široký pozorovací uhol 178° horizontálne aj vertikálne. Medzi hlavné vlastnosti patrí podpora DisplayHDR 400 a 98% pokrytie DCI-P3. K dispozícii sú dva porty USB 3.0 a jeden USB-C, ktoré okrem vysokorýchlostného prenosu obrazu a dát umožňujú napájať pripojené zariadenia až do výkonu 90 W. Ozvučenie zabezpečuje dvojica reproduktorov s celkovým výkonom 10 W. Poteší vás aj výškovo nastaviteľný stojan a funkcia Pivot.
Súčasťou balenia sú káble HDMI, DisplayPort, USB a USB-C.
ZÁKLADNÉ ŠPECIFIKÁCIE
Typ panela.
Uhlopriečka 27"
Pomer strán: 21 : 9
Rozlíšenie: 3840 × 2160 px
Kontrastný pomer: 2000 : 1
Čas odozvy: 5 ms
Rozhrania: 2× HDMI, 1× DisplayPort, 1× USB-C, 2× USB 3.0, 1× výstup na slúchadlá
Farba: bielo-strieborná
Dodatočné parametre
| Kategória: | 25"–27" |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 8.71 kg |
| EAN: | 8806084248466 |
| Energetická trieda: | F |
| Kontrast: | 2000:1 |
| NVIDIA G-Sync: | Áno |
| Povrch displeja: | matný, antireflexné |
| HDMI: | Áno |
| Nástenný držiak (VESA): | Áno |
| Pomer strán: | 16:9 |
| AMD FreeSync: | Áno |
| DisplayPort: | Áno |
| Pivot: | Áno |
| VESA (rozmer): | 100 × 100 mm |
| Výstup na slúchadlá: | Áno |
| Číslo portu displeja: | 1 |
| Typ displeja: | IPS |
| Uhlopriečka obrazovky [palce]: | 27 |
| Počet USB 2.0 (USB-A): | 2 |
| Jas [cd/m2]: | 400 |
| Šírka [mm]: | 613,9 |
| Hĺbka [mm]: | 239,3 |
| Čas odozvy [ms]: | 5 |
| Typ obrazovky: | Rovná |
| Počet HDMI: | 2 |
| Počet USB-C: | 1 |
| Rozlíšenie displeja [px]: | 4K UHD (3840 × 2160) |
| Nastaviteľná výška: | Áno |
| Integrované reproduktory: | Áno |
| USB 2.0 (USB-A): | Áno |
| Hmotnosť [kg]: | 5,85 |
| Výška [mm]: | 569,6 |
| Obnovovacia frekvencia [Hz]: | 60 |
| USB-C: | Áno |
| Synchronizácia obrazu: | AMD FreeSync |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
