27" monitor LG 27U511SA-W s webOS
Kód: 164598
Doprava zadarmo
Pri nákupe nad 80.00€

Ľudský prístup
Každú objednávku riešime poctivo, nie "na páse".

Rýchle doručenie
Objednávky doručujeme do 48 hodín

Záruka spokojnosti
Spokojnosť je u nás na prvom mieste.
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
LG 27U511SA-WTento 27" inteligentný monitor LED s rozlíšením Full HD 1920 × 1080 pixelov ponúka jas 250 cd/m2, dobu odozvy 5 ms a obnovovaciu frekvenciu 100 Hz. Vďaka použitiu technológie IPS sa dosahujú široké pozorovacie uhly 178° horizontálne aj vertikálne. Monitor je vybavený operačným systémom webOS 23, ktorý umožňuje prístup k mnohým aplikáciám na sledovanie online obsahu, ako sú Netflix, YouTube a Disney+, bez toho, aby ste museli zapínať počítač. Na tento účel je monitor vybavený bezdrôtovým pripojením Wi-Fi a Bluetooth. Na prehrávanie obsahu z médií USB sú prítomné dva porty USB. Monitor podporuje aj bezdrôtové zrkadlenie obrazovky zo smartfónu. Samozrejmosťou sú vstavané reproduktory s celkovým výkonom 10 W.
Súčasťou balenia je HDMI kábel a diaľkové ovládanie.
ZÁKLADNÉ ŠPECIFIKÁCIE
Typ panela.
Uhlopriečka 27"
Pomer strán: 16 : 9
Rozlíšenie: 1920 × 1080 px
Kontrastný pomer: 1300 : 1
Čas odozvy: 5 ms
Rozhrania: Wi-Fi, Bluetooth, 2× HDMI, 2× USB 2.0
Farba: biela
Dodatočné parametre
| Kategória: | 25"–27" |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 7.8 kg |
| EAN: | 8806096390788 |
| HDMI: | Áno |
| Nástenný držiak (VESA): | Áno |
| Inteligentný monitor: | Áno |
| Pomer strán: | 16:9 |
| VESA (rozmer): | 100 × 100 mm |
| Typ displeja: | IPS |
| Uhlopriečka obrazovky [palce]: | 27 |
| Počet USB 2.0 (USB-A): | 2 |
| Jas [cd/m2]: | 250 |
| Kontrast: | 1300:1 |
| Šírka [mm]: | 611,8 |
| Hĺbka [mm]: | 209,9 |
| Čas odozvy [ms]: | 5 |
| Povrch displeja: | antireflexné |
| Typ obrazovky: | Rovná |
| Počet HDMI: | 2 |
| Hmotnosť [kg]: | 5,6 |
| Výška [mm]: | 450,9 |
| Obnovovacia frekvencia [Hz]: | 100 |
| Rozlíšenie displeja [px]: | FullHD (1920 × 1080) |
| Integrované reproduktory: | Áno |
| USB 2.0 (USB-A): | Áno |
| Wi-Fi: | Áno |
| Bluetooth: | Áno |
| Energetická trieda: | E |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
