27" monitor LG 27GX704A-B OLED
Kód: 177850
Doprava zadarmo
Pri nákupe nad 80.00€

Ľudský prístup
Každú objednávku riešime poctivo, nie "na páse".

Rýchle doručenie
Objednávky doručujeme do 48 hodín

Záruka spokojnosti
Spokojnosť je u nás na prvom mieste.
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Špičkový OLED s technológiou MLA+: panel Micro Lens Array+ dosahuje o 37,5 % vyšší jas v SDR. Ponúka nekonečný kontrast a dokonalú čiernu (VESA DisplayHDR™ True Black 400).Mimoriadne rýchla doba odozvy (GtG) prakticky eliminuje duchy a rozmazanie pohybu pre krištáľovo čistý obraz v rýchlych akčných scénach.
Vysoká obnovovacia frekvencia 240 Hz: Umožňuje plynulé hranie v rozlíšení QHD cez DisplayPort aj HDMI 2.1, čo ocenia najmä súťaživí hráči.
Profesionálne farby: 98,5 % pokrytie farieb DCI-P3 zaručuje živú a presnú reprodukciu farieb, ktorú možno ďalej doladiť pomocou hardvérovej kalibrácie (LG Calibration Studio).
Herný ekosystém: Plná podpora NVIDIA® G-SYNC® Compatible, AMD FreeSync™ Premium Pro a certifikácia VESA AdaptiveSync pre obraz bez trhania.
Starostlivosť o OLED: Integrované ochranné funkcie a diaľkové ovládanie pomáhajú predchádzať vypáleniu pixelov. Spoločnosť LG poskytuje na tento model 1-ročnú obmedzenú záruku, aby sa zabránilo vypáleniu obrazu.
Ergonomický šesťuholníkový dizajn.
Technické špecifikácie
Displej:
Uhlopriečka 26,5" (67,32 cm).
Rozlíšenie 2560 x 1440 (QHD).
Typ panela: OLED (technológia MLA+)
Obnovovacia frekvencia: 240 Hz
Čas odozvy: 0,03 ms (GtG)
Jas (typ.): 275 cd/m2 (špičkový až 1300 nitov)
Kontrastný pomer: 1 500 000 : 1
Farby a HDR:
Farebný gamut: DCI-P3 98,5 %.
Farebná hĺbka: 1,07 miliardy farieb (10-bitová)
Certifikácia HDR: VESA DisplayHDR™ True Black 400
Pripojiteľnosť:
HDMI: 2x verzia 2.1
DisplayPort: 1x verzia 1.4
Rozbočovač USB: 1x upstream (v3.2 Gen1), 2x downstream (v3.2 Gen1)
Zvuk: 4-pólový výstup pre slúchadlá (podpora DTS:X)
Funkcie: Funkcie prehrávača, ktorý je súčasťou balenia:
Kompatibilné s G-SYNC, FreeSync Premium Pro, AdaptiveSync, Black Stabilizer, Dynamic Action Sync, Crosshair, FPS Counter, HW Calibration Ready.
Fyzické údaje:
Hmotnosť: 4,8 kg (bez stojana) / 7,2 kg (so stojanom)
Rozmery so stojanom: 605,2 x 532,6 x 220 mm (max. výška)
Montáž: VESA 100 x 100 mm
Obsah balenia
Monitor LG 27GX704A-B
Diaľkové ovládanie
Kábel HDMI 2.1
Kábel DisplayPort
Kábel USB A-B
Napájací adaptér
Dodatočné parametre
| Kategória: | 25"–27" |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 7.2 kg |
| EAN: | 8806096599921 |
| Číslo portu displeja: | 1 |
| Typ displeja: | OLED |
| Uhlopriečka obrazovky [palce]: | 26,5 |
| Energetická trieda: | F |
| Kontrast: | 1500000:1 |
| HDMI: | Áno |
| Nástenný držiak (VESA): | Áno |
| Synchronizácia obrazu: | Kompatibilita so systémom NVIDIA G-Sync, AMD FreeSync Premium, Adaptívna synchronizácia |
| Nastaviteľná výška: | Áno |
| Pomer strán: | 16:9 |
| USB 3.0 (USB-A): | Áno |
| DisplayPort: | Áno |
| Pivot: | Áno |
| VESA (rozmer): | 100 × 100 mm |
| Hmotnosť [kg]: | 4,8 |
| Jas [cd/m2]: | 275 |
| Šírka [mm]: | 605,2 |
| Hĺbka [mm]: | 220 |
| Čas odozvy [ms]: | 0,03 |
| Typ obrazovky: | Rovná |
| Počet HDMI: | 2 |
| Počet USB 3.0 (USB-A): | 2 |
| Výška [mm]: | 402,6, 532,6 |
| Rozlíšenie displeja [px]: | WQHD (2560 x 1440) |
| Obnovovacia frekvencia [Hz]: | 240 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
