27" LG UltraGear 27GS85Q-B
Kód: 164583
Doprava zadarmo
Pri nákupe nad 80.00€

Ľudský prístup
Každú objednávku riešime poctivo, nie "na páse".

Rýchle doručenie
Objednávky doručujeme do 48 hodín

Záruka spokojnosti
Spokojnosť je u nás na prvom mieste.
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
LG UltraGear 27GS85Q-BTento 27" QHD LED monitor s rozlíšením 2560 × 1440 pixelov ponúka jas 400 cd/m2 a čas odozvy 1 ms. Obnovovacia frekvencia 180 Hz spolu s technológiou AMD FreeSync ponúka intenzívnu akciu bez trhania, zasekávania alebo rozmazania pohybu. Pomocou technológie IPS sa dosahujú široké pozorovacie uhly 178° horizontálne aj vertikálne. Medzi hlavné prednosti patrí podpora HDR 10 a 98% pokrytie farebného gamutu DCI-P3. Poteší vás aj výškovo nastaviteľný stojan, dva porty USB na pripojenie dátových úložísk alebo periférnych zariadení a funkcia Pivot, ktorá umožňuje otočiť monitor o 90 stupňov.
Súčasťou balenia je kábel HDMI a DisplayPort.
ZÁKLADNÉ ŠPECIFIKÁCIE
Typ panela.
Uhlopriečka 27"
Pomer strán: 16 : 9
Rozlíšenie: 2560 × 1440 px
Kontrastný pomer: 1000 : 1
Čas odozvy: 1 ms
Rozhrania: 1× DisplayPort, 2× HDMI, 2× USB 3.0, 1× výstup na slúchadlá
Farba: čierna
Dodatočné parametre
| Kategória: | 25"–27" |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 8.6 kg |
| EAN: | 8806096087817 |
| Nastaviteľná výška: | Áno |
| Hmotnosť [kg]: | 6,2 |
| Počet USB 3.0 (USB-A): | 2 |
| Výška [mm]: | 467,7 |
| Rozlíšenie displeja [px]: | WQHD (2560 x 1440) |
| Obnovovacia frekvencia [Hz]: | 180 |
| Číslo portu displeja: | 1 |
| Typ displeja: | IPS |
| Uhlopriečka obrazovky [palce]: | 27 |
| Jas [cd/m2]: | 400 |
| Kontrast: | 1000:1 |
| Šírka [mm]: | 613,5 |
| Hĺbka [mm]: | 253,7 |
| Čas odozvy [ms]: | 1 |
| Typ obrazovky: | Rovná |
| Počet HDMI: | 2 |
| Energetická trieda: | F |
| Pomer strán: | 16:9 |
| AMD FreeSync: | Áno |
| USB 3.0 (USB-A): | Áno |
| NVIDIA G-Sync: | Áno |
| Povrch displeja: | matný |
| HDMI: | Áno |
| Nástenný držiak (VESA): | Áno |
| DisplayPort: | Áno |
| Pivot: | Áno |
| VESA (rozmer): | 100 × 100 mm |
| Výstup na slúchadlá: | Áno |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
