27" LG UltraFine 27US500-W
Kód: 157253
Doprava zadarmo
Pri nákupe nad 80.00€

Ľudský prístup
Každú objednávku riešime poctivo, nie "na páse".

Rýchle doručenie
Objednávky doručujeme do 48 hodín

Záruka spokojnosti
Spokojnosť je u nás na prvom mieste.
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
LG 27US500-WTento 27" LED monitor ponúka rozlíšenie 4K UHD 3840 x 2160 pixelov s pomerom strán 16:9, čas odozvy 5 ms, kontrastný pomer 1000:1, jas 300 cd/m2 a obnovovaciu frekvenciu 60 Hz. Použitá technológia IPS poskytuje široké pozorovacie uhly 178° horizontálne aj vertikálne. Medzi jeho hlavné prednosti patrí aj podpora HDR 10 a 90 % pokrytie farebného gamutu DCI-P3.
Súčasťou balenia je kábel HDMI.
ZÁKLADNÉ ŠPECIFIKÁCIE
Typ panela: IPS
Uhlopriečka 27"
Pomer strán: 16 : 9
Rozlíšenie: 3840 × 2160
Kontrastný pomer: 1000 : 1
Čas odozvy: 5 ms
Rozhrania: 2× HDMI, 1× DisplayPort, 1× výstup na slúchadlá
Farba: bielo-čierna
Dodatočné parametre
| Kategória: | 25"–27" |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 7.3 kg |
| EAN: | 8806096167892 |
| Typ displeja: | IPS |
| Uhlopriečka obrazovky [palce]: | 27 |
| Pomer strán: | 16:9 |
| DisplayPort: | Áno |
| VESA (rozmer): | 100 × 100 mm |
| Rozlíšenie: | 4K (4096 x 2160) |
| Výstup na slúchadlá: | Áno |
| Farba: | Biela |
| Zobrazovacia technológia: | LCD |
| HDMI: | Áno |
| Nástenný držiak (VESA): | Áno |
| Energetická trieda: | E |
| Jas [cd/m2]: | 300 |
| Kontrast: | 1000:1 |
| Šírka [mm]: | 614 |
| Hĺbka [mm]: | 215 |
| Čas odozvy [ms]: | 5 |
| Typ obrazovky: | Rovná |
| Hmotnosť [kg]: | 5,5 |
| Výška [mm]: | 455 |
| Obnovovacia frekvencia [Hz]: | 60 |
| Obnovovacia frekvencia panela [Hz]: | 60 |
| Rozlíšenie displeja [px]: | 4K UHD (3840 × 2160) |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
