27" LG UltraFine 27UP850K
Kód: 164594
Doprava zadarmo
Pri nákupe nad 80.00€

Ľudský prístup
Každú objednávku riešime poctivo, nie "na páse".

Rýchle doručenie
Objednávky doručujeme do 48 hodín

Záruka spokojnosti
Spokojnosť je u nás na prvom mieste.
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
LG 27UP850K-WTento 27" LED monitor ponúka rozlíšenie 4K UHD 3840 x 2160 pixelov s pomerom strán 16:9, čas odozvy 5 ms, kontrastný pomer 1200:1 a jas 400 cd/m2. Použitá technológia IPS poskytuje široké pozorovacie uhly 178° horizontálne aj vertikálne. K dispozícii sú dva porty USB 3.0 a jeden port USB-C, ktorý okrem vysokorýchlostného prenosu videa a dát umožňuje napájať pripojené zariadenia výkonom až 96 W. Medzi zaujímavosti patrí aj podpora VESA DisplayHDR 400 a 95 % pokrytie farebného gamutu DCI-P3. Zvuk zabezpečujú integrované stereo reproduktory s celkovým výkonom 10 W. Poteší aj výškovo nastaviteľný stojan a funkcia Pivot.
ZÁKLADNÉ ŠPECIFIKÁCIE
Typ panelu: IPS
Uhlopriečka 27"
Pomer strán: 16 : 9
Rozlíšenie: 3840 × 2160
Kontrastný pomer: 1200 : 1
Čas odozvy: 5 ms
Rozhrania: 2× HDMI, 1× DisplayPort, 2× USB 3.0, 1× USB-C, 1× výstup na slúchadlá
Farba: bielo-čierna
Dodatočné parametre
| Kategória: | 25"–27" |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 8.8 kg |
| EAN: | 8806096296233 |
| Nastaviteľná výška: | Áno |
| Integrované reproduktory: | Áno |
| USB-C: | Áno |
| Synchronizácia obrazu: | AMD FreeSync, Adaptívna synchronizácia |
| Hmotnosť [kg]: | 4,1 |
| Počet USB 3.0 (USB-A): | 2 |
| Výška [mm]: | 569,3, 459,3 |
| Obnovovacia frekvencia [Hz]: | 60 |
| Číslo portu displeja: | 1 |
| Typ displeja: | IPS |
| Uhlopriečka obrazovky [palce]: | 27 |
| Jas [cd/m2]: | 400 |
| Šírka [mm]: | 613,5 |
| Hĺbka [mm]: | 239,3 |
| Čas odozvy [ms]: | 5 |
| Povrch displeja: | antireflexné |
| Typ obrazovky: | Rovná |
| Počet HDMI: | 2 |
| Počet USB-C: | 1 |
| Energetická trieda: | F |
| Rozlíšenie displeja [px]: | 4K UHD (3840 × 2160) |
| Kontrast: | 1200:1 |
| HDMI: | Áno |
| Nástenný držiak (VESA): | Áno |
| Pomer strán: | 16:9 |
| USB 3.0 (USB-A): | Áno |
| DisplayPort: | Áno |
| Pivot: | Áno |
| VESA (rozmer): | 100 × 100 mm |
| Výstup na slúchadlá: | Áno |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
