27" Lenovo L27q-4A
Kód: 148591
Doprava zadarmo
Pri nákupe nad 80.00€

Ľudský prístup
Každú objednávku riešime poctivo, nie "na páse".

Rýchle doručenie
Objednávky doručujeme do 48 hodín

Záruka spokojnosti
Spokojnosť je u nás na prvom mieste.
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
VESA MediaSyncPodpora pre Lenovo® Artery (Lenovo Accessories and Display Manager)
Prirodzený nízky obsah modrého svetla
Kompatibilita s HDR10
Podsvietenie: WLED
Uhlopriečka [palce]: 27"
Rozlíšenie: 2560 x 1440
Rozstup bodov [mm]: 0,2331 x 0,2331
Obnovovacia frekvencia [Hz]: 48 Hz - 100 Hz
Pomer strán: 16:9
Povrch displeja: antireflexný
Jas [cd/m2]: 350
Kontrast: 1500:1
Čas odozvy [ms]: 1 ms (MPRT@100 Hz) / 4 ms (extrémny režim) / 6 ms (normálny režim) / 14 ms (vypnutý režim)
Pozorovacie uhly (horizontálne/vertikálne): 178° / 178°
Počet farieb: 16,7 mil.
Reproduktory: 3 W x 2, certifikované Waves MaxxAudio
Zabezpečenie: Bezpečnostný slot Kensington
Konektory: 2x HDMI 2.1 TMDS, 1x DisplayPort 1.4 (HBR2), 1x napájací konektor 1x audio výstup (3,5 mm)
Napájanie: integrované
Spotreba energie [W]: 21,6 typická/ 65 maximálna
Montáž na stenu: Podporuje montáž VESA 100 mm
Farba: Oblačno-sivá
Rozmery (s podstavcom, mm): 613,2 x 196,2 x 571,6
Rozmery (bez stojana, mm): 613,2 x 41,0 x 356,7
Hmotnosť [kg]: 5,65/3,91
Záruka: 36 mesiacov.
(trieda E)
Obsah balenia: monitor so stojanom, 1x kábel HDMI (1,8 m), 1x napájací kábel (1,8 m), stručná príručka, záručný list.
Dodatočné parametre
| Kategória: | 25"–27" |
|---|---|
| Záruka: | 36 |
| Hmotnosť: | 5 kg |
| EAN: | 197530796760 |
| Nastaviteľná výška: | Áno |
| Integrované reproduktory: | Áno |
| Kontrast: | 15000:1 |
| Energetická trieda: | E |
| HDMI: | Áno |
| Nástenný držiak (VESA): | Áno |
| Jas [cd/m2]: | 350 |
| Šírka [mm]: | 613,2 |
| Hĺbka [mm]: | 196,2, 41 |
| Čas odozvy [ms]: | 1 |
| Povrch displeja: | antireflexné |
| Typ obrazovky: | Rovná |
| Počet HDMI: | 2 |
| Číslo portu displeja: | 1 |
| Typ displeja: | IPS |
| Uhlopriečka obrazovky [palce]: | 27 |
| Pomer strán: | 16:9 |
| DisplayPort: | Áno |
| Pivot: | Áno |
| VESA (rozmer): | 100 × 100 mm |
| Výstup na slúchadlá: | Áno |
| Hmotnosť [kg]: | 5,65 |
| Výška [mm]: | 571,6, 356,7 |
| Rozlíšenie displeja [px]: | WQHD (2560 x 1440) |
| Obnovovacia frekvencia [Hz]: | 100 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
