27" Lenovo L27m-30
Kód: 9966252
Doprava zadarmo
Pri nákupe nad 80.00€

Ľudský prístup
Každú objednávku riešime poctivo, nie "na páse".

Rýchle doručenie
Objednávky doručujeme do 48 hodín

Záruka spokojnosti
Spokojnosť je u nás na prvom mieste.
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Model: 27" Lenovo L27m-30Základné parametre
Typ displeja: IPS
Uhlopriečka displeja ["]: 27
Rozlíšenie: 1920 x 1080 (FullHD)
Frekvencia [Hz]: 75
Čas odozvy [ms]: 4
Pomer strán: 16:9
Jas [cd/m2]: 250
Statický kontrast [:1]: 1 000
Dynamický kontrast [:1]: 3 000 000
Podporované farby [milióny]: 16,7
Hĺbka farieb [bit]: 6 + FRC
Farebný gamut: NTSC 1931 (72 %)
Funkcie obrazovky
Horizontálny pozorovací uhol [°]: 178
Vertikálny pozorovací uhol [°]: 178
Povrch displeja: Matný
FreeSync: Áno
Redukcia modrého svetla: Áno
Redukcia blikania: áno
Hranie hier: áno
Plochá obrazovka: Áno
Fyzické vlastnosti
Nastaviteľná výška: Áno
Otočný: Áno
Montáž na stenu: Áno
Veľkosť pre montáž VESA: 100 x 100
Šírka [mm]: 612,5
Výška [mm]: 414,2
Hĺbka [mm]: 214,9
Hmotnosť [kg]: 6,1
Balenie obsahuje: Kábel USB-C
Vybavenie a funkcie
Reproduktory: áno
Výstupný výkon reproduktorov [W]: 6
Ďalšie parametre
Farba: čierna
Výkonová trieda: C
Spotreba (kWh/1000h): 14
Vstupy/výstupy
Vstup HDMI: Áno
Počet vstupov HDMI: 1
USB: Áno
Vstup VGA (D-Sub): Áno
USB typu C: Áno
Rozbočovač USB: Áno
Počet USB 3.0/3.1/3.2 Gen 1 Type-A: 4
Zvukové rozhranie: 3,5 mm konektor pre slúchadlá
Dodatočné parametre
| Kategória: | 25"–27" |
|---|---|
| Záruka: | 36 |
| Hmotnosť: | 6.1 kg |
| EAN: | 195713714709 |
| Jas [cd/m2]: | 250 |
| Kontrast: | 1000:1 |
| Šírka [mm]: | 612 |
| Hĺbka [mm]: | 215 |
| Čas odozvy [ms]: | 4 |
| Typ obrazovky: | Rovná |
| Počet HDMI: | 1 |
| Počet USB-C: | 1 |
| Hmotnosť [kg]: | 6,1 |
| Počet VGA: | 1 |
| Počet USB 3.0 (USB-A): | 4 |
| Výška [mm]: | 565 |
| Obnovovacia frekvencia [Hz]: | 75 |
| Pomer strán: | 16:9 |
| USB 3.0 (USB-A): | Áno |
| VGA: | Áno |
| DisplayPort: | Áno |
| Typ displeja: | IPS |
| Uhlopriečka obrazovky [palce]: | 27 |
| Energetická trieda: | C |
| Povrch displeja: | matný |
| HDMI: | Áno |
| Nástenný držiak (VESA): | Áno |
| Pivot: | Áno |
| VESA (rozmer): | 100 × 100 mm |
| Nastaviteľná výška: | Áno |
| Rozlíšenie displeja [px]: | FullHD (1920 × 1080) |
| Integrované reproduktory: | Áno |
| USB-C: | Áno |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
