27" LED LM27-E341A
Kód: 177696
Doprava zadarmo
Pri nákupe nad 80.00€

Ľudský prístup
Každú objednávku riešime poctivo, nie "na páse".

Rýchle doručenie
Objednávky doručujeme do 48 hodín

Záruka spokojnosti
Spokojnosť je u nás na prvom mieste.
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Dahua LM27-E341A - Displej na hranie hier a iné multimédiá
Herný monitor Dahua LM27-E341A, ktorý vás láka na pohlcujúce hranie hier a multimediálnu zábavu. Displej sa vyznačuje tenkým rámčekom a uhlopriečkou 27". Je mimoriadne priestranný na zobrazovanie hier, iných multimédií a počítačových aplikácií. Pre hráčov hier je dôležitá rýchlosť. Preto je monitor Dahua LM27-E341A vybavený obnovovacou frekvenciou 240 Hz a ultra nízkou dobou odozvy 0,5 ms, vďaka čomu vykresľuje obsah jasne, plynulo a s plnými detailmi QHD.
V kombinácii s technológiou Adaptive-Sync vytvára obraz bez trhania a trhania, ktorý oceníte v každej akčnej pasáži. Samozrejmosťou sú aj bohaté farby. Vďaka širokým pozorovacím uhlom panelu IPS môžete pohodlne sledovať všetok obsah bez skreslenia farieb, a to aj pri pohľade zboku.
Technológia redukcie modrého svetla chráni vaše oči a umožňuje pohodlné hranie hier počas veľmi dlhej doby a v noci. Monitor obsahuje 8 prednastavených režimov pre rôzne herné žánre alebo multimediálne použitie. Každý používateľ si tak nájde niečo, čo mu bude vyhovovať, či už preferuje súťažné strieľačky, RPG, MOBA, užíva si filmy alebo si chce pohodlne čítať dokumenty.
Dahua LM27-E341A
Tento 27" herný LED monitor ponúka rozlíšenie QHD 2560 × 1440 pixelov s pomerom strán 16 : 9, kontrastný pomer 1000 : 1, jas 300 cd/m2, čas odozvy 0,5 ms a 95 % pokrytie DCI-P3. Technológia IPS poskytuje široké pozorovacie uhly 178° horizontálne aj vertikálne. Vďaka obnovovacej frekvencii 240 Hz a technológii Adaptive-Sync vám pri hraní hier neunikne jediný detail. Monitor je vhodný aj na montáž na stenu vďaka štandardu VESA 100 × 100 mm.
Súčasťou balenia je kábel DisplayPort.
ZÁKLADNÉ ŠPECIFIKÁCIE
Typ panela: IPS
Uhlopriečka 27"
Pomer strán: 16 : 9
Rozlíšenie: 2560 × 1440 px
Kontrastný pomer: 1000 : 1
Čas odozvy: 0,5 ms
Rozhrania: 2× HDMI, 2× DisplayPort, 1× výstup na slúchadlá
Farba: čierna
Dodatočné parametre
| Kategória: | 28"–32" |
|---|---|
| Záruka: | 36 |
| Hmotnosť: | 6.83 kg |
| EAN: | 6939554937781 |
| Číslo portu displeja: | 2 |
| Typ displeja: | IPS |
| Uhlopriečka obrazovky [palce]: | 27 |
| Energetická trieda: | F |
| Povrch displeja: | matný |
| HDMI: | Áno |
| Nástenný držiak (VESA): | Áno |
| Jas [cd/m2]: | 300 |
| Kontrast: | 1000:1 |
| Šírka [mm]: | 614 |
| Hĺbka [mm]: | 57 |
| Čas odozvy [ms]: | 0,5 |
| Typ obrazovky: | Rovná |
| Počet HDMI: | 2 |
| Hmotnosť [kg]: | 4,97 |
| Výška [mm]: | 367 |
| Rozlíšenie displeja [px]: | WQHD (2560 x 1440) |
| Obnovovacia frekvencia [Hz]: | 240 |
| Pomer strán: | 16:9 |
| DisplayPort: | Áno |
| VESA (rozmer): | 100 × 100 mm |
| Výstup na slúchadlá: | Áno |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
