27" LED LM27-C301B
Kód: 171966
Doprava zadarmo
Pri nákupe nad 80.00€

Ľudský prístup
Každú objednávku riešime poctivo, nie "na páse".

Rýchle doručenie
Objednávky doručujeme do 48 hodín

Záruka spokojnosti
Spokojnosť je u nás na prvom mieste.
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Dahua LM27-C301B - Práca a zábava na displeji QHD
Monitor Dahua LM27-C301B, ktorý ponúka 27-palcový displej a vysoké rozlíšenie na zobrazovanie aplikácií, tabuliek, webových stránok alebo základných multimédií. Je vybavený rozlíšením QHD, ktoré vykresľuje obsah ostro a s potrebnými detailmi. Uhlopriečka 27 palcov je dostatočne veľká na prehľadné zobrazenie všetkého obsahu od dokumentov až po multimédiá.
Panel IPS so širokými pozorovacími uhlami umožňuje zobrazenie bez skreslenia aj pri pohľade zboku. Poteší aj elegantný bezrámčekový dizajn. Doba odozvy 5 ms a obnovovacia frekvencia 100 Hz zaisťujú plynulé prechody medzi obrazovkami bez rozmazania, takže je ideálny na každodenné používanie aplikácií alebo posúvanie a prehliadanie webu. Technológia redukcie modrého svetla podporuje dlhodobé sledovanie displeja bez namáhania očí.
Dahua LM27-C301B
Tento 27" LED monitor ponúka rozlíšenie QHD 2560 x 1440 pixelov s pomerom strán 16 : 9, kontrastný pomer 1200 : 1, jas 300 cd/m2, dobu odozvy 5 ms a obnovovaciu frekvenciu 100 Hz. Vďaka technológii IPS ponúka široké pozorovacie uhly 178° horizontálne aj vertikálne. Je vhodný aj na montáž na stenu vďaka štandardu VESA 75 × 75 mm.
Súčasťou balenia je kábel HDMI.
ZÁKLADNÉ ŠPECIFIKÁCIE
Typ panela: IPS
Uhlopriečka 27"
Pomer strán: 16 : 9
Rozlíšenie: 2560 × 1440 px
Kontrastný pomer: 1200 : 1
Čas odozvy: 5 ms
Rozhrania: 1× HDMI, 1× DisplayPort, 1× výstup na slúchadlá
Farba: čierna
Dodatočné parametre
| Kategória: | 25"–27" |
|---|---|
| Záruka: | 36 |
| Hmotnosť: | 6.3 kg |
| EAN: | 6939554921544 |
| Číslo portu displeja: | 1 |
| Typ displeja: | IPS |
| Uhlopriečka obrazovky [palce]: | 27 |
| Hmotnosť [kg]: | 4,8 |
| Výška [mm]: | 363 |
| Rozlíšenie displeja [px]: | WQHD (2560 x 1440) |
| Obnovovacia frekvencia [Hz]: | 100 |
| Energetická trieda: | F |
| Jas [cd/m2]: | 300 |
| Šírka [mm]: | 614 |
| Hĺbka [mm]: | 51 |
| Čas odozvy [ms]: | 5 |
| Typ obrazovky: | Rovná |
| Počet HDMI: | 1 |
| Kontrast: | 1200:1 |
| HDMI: | Áno |
| Nástenný držiak (VESA): | Áno |
| Pomer strán: | 16:9 |
| DisplayPort: | Áno |
| VESA (rozmer): | 75 × 75 mm |
| Výstup na slúchadlá: | Áno |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
