27" LED LM27-A200
Kód: 125795
Doprava zadarmo
Pri nákupe nad 80.00€

Ľudský prístup
Každú objednávku riešime poctivo, nie "na páse".

Rýchle doručenie
Objednávky doručujeme do 48 hodín

Záruka spokojnosti
Spokojnosť je u nás na prvom mieste.
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Či už je monitor dôležitou súčasťou vašej práce, alebo pred ním trávite voľný čas, výber správneho monitora vám prácu s počítačom nielen spríjemní, ale aj zefektívni. Vyskúšajte 27" LCD monitor Dahua, ktorý by mohol byť tým správnym riešením. Rozlíšenie Full HD 1920 × 1080 px zaručuje vynikajúci vizuálny zážitok. Matný povrch displeja je vhodný aj do veľmi svetlých miestností. Vaše oči budú menej namáhané.Kľúčové vlastnosti 27" LCD monitora DAHUA LM27-A200
27" LCD monitor Dahua splní všetky vaše požiadavky
Maximálne rozlíšenie je 1920 × 1080 px
Výnimočná zobrazovacia technológia VA
Matný displej je ľahko čitateľný aj pri jasnom svetle
Čas odozvy 6,5 ms vám umožní pohodlne pracovať a sledovať multimédiá
Obnovovacia frekvencia 60 Hz je ideálna na bežné používanie
Pomer strán LCD monitora Dahua je 16:9
Jas je možné nastaviť na maximálnu hodnotu 250 cd/m2
Zobrazovaný pomer čiernej k bielej alebo kontrast je 4000:1
Spotreba v režime SDR je 21 kWh/1000h
Montáž na stenu je možná pomocou držiakov VESA 100 × 100
Farba výrobku je čierna
Jeho hmotnosť je 4,5 kg
Typ pripojenia: HDMI 2.0 a VGA
Vysokokvalitný obraz
Pri výbere monitora je obraz dôležitým parametrom a monitor Dahua LCD si môžete nastaviť tak, aby vám čo najlepšie vyhovoval. Vykresľovanie obrazu sa vykonáva prostredníctvom technológie VA, ktorá vás zaujme úžasnými farbami a skvelým kontrastom. Doba odozvy LCD monitora Dahua, konkrétne 6,5 ms, je ideálna na pohodlnú kancelársku prácu a sledovanie multimédií. Obnovovacia frekvencia 60 Hz je dostatočná na každodenné používanie, ako je prehliadanie internetu a sledovanie multimédií.
27" LED monitor ponúka rozlíšenie Full HD 1920 x 1080 pixelov s pomerom strán 16:9. Má kontrastný pomer 4000:1, jas 250 cd/m2 a dobu odozvy 5 ms. Vďaka technológii VA ponúka široké pozorovacie uhly 178° horizontálne aj vertikálne. Medzi ďalšie prednosti patrí ultra úzky rámček, elegantný vzhľad, kovová základňa, verné digitálne spracovanie (brilantný a živý obraz) a režim Anti-blue light na ochranu očí.
HDMI kábel je súčasťou balenia.
ZÁKLADNÉ ŠPECIFIKÁCIE
Typ panelu: VA
Uhlopriečka: 27"
Pomer strán: 16:9
Rozlíšenie: 1920 x 1080
Kontrastný pomer: 4000:1
Čas odozvy: 5 ms
Rozhranie: 1x HDMI, 1x VGA
Farba: čierna
Dodatočné parametre
| Kategória: | 25"–27" |
|---|---|
| Záruka: | 36 |
| Hmotnosť: | 4.7 kg |
| EAN: | 6923172539403 |
| Typ displeja: | VA |
| Pomer strán: | 16:9 |
| VGA: | Áno |
| VESA (rozmer): | 100 × 100 mm |
| Povrch displeja: | matný |
| HDMI: | Áno |
| Nástenný držiak (VESA): | Áno |
| Hmotnosť [kg]: | 3,6 |
| Počet VGA: | 1 |
| Výška [mm]: | 447 |
| Obnovovacia frekvencia [Hz]: | 60 |
| Rozlíšenie displeja [px]: | FullHD (1920 × 1080) |
| Uhlopriečka obrazovky [palce]: | 27 |
| Energetická trieda: | E |
| Kontrast: | 4000:1 |
| Šírka [mm]: | 616 |
| Hĺbka [mm]: | 192 |
| Čas odozvy [ms]: | 5 |
| Typ obrazovky: | Rovná |
| Počet HDMI: | 1 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
