27" LCD monitor HP Series 5 Pro QHD - 527pq (9D9S0UT
Kód: 176609
Doprava zadarmo
Pri nákupe nad 80.00€

Ľudský prístup
Každú objednávku riešime poctivo, nie "na páse".

Rýchle doručenie
Objednávky doručujeme do 48 hodín

Záruka spokojnosti
Spokojnosť je u nás na prvom mieste.
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
HP 527pq je 27-palcový kancelársky monitor s rozlíšením QHD (2560 × 1440) a rýchlou obnovovacou frekvenciou 100 Hz. Je ideálny na pohodlnú prácu vďaka plnej ergonomickej nastaviteľnosti (výška, Pivot) a technológii HP Eye Ease. Monitor je vybavený rozbočovačom USB (4x USB-A) a širokými možnosťami pripojenia.Základné špecifikácie
Uhlopriečka: 68,6 cm (27 palcov)
Rozlíšenie: 2560 x 1440 (QHD)
Typ panela: IPS, matný
Obnovovacia frekvencia: Až 100 Hz
Čas odozvy: 5 ms (stupne šedej) GtG s funkciou Overdrive
Jas: 350 nitov
Statický kontrast: 1 500:1 (typický)
Farebný gamut: 100 % sRGB (True 8 bit)
Záruka: 3 roky
Pripojiteľnosť a ergonómia
Video vstupy: 1x HDMI 2.0, 1x DisplayPort 1.2
Rozbočovač USB: 4x USB 3.2 Gen 1 typu A (cez USB typu B upstream), 1x nabíjací port
Ergonómia (štvorcestná):
Výškovo nastaviteľný stojan (150 mm)
Otočný stojan (výkyvný ±90°)
Pivot (±45°), náklon
Podpora VESA: 100 x 100 mm
Kľúčové vlastnosti
Pohodlie pre oči: HP Eye Ease (redukcia modrého svetla bez skreslenia farieb), Flicker Free.
Progresívne vyváženie bielej HP na zjednotenie bielej.
Dizajn: 3-stranné rámčeky s mikrohranami.
Hmotnosť: 6,20 kg (so stojanom)
Obsah balenia
Monitor
Kábel DisplayPort (1,8 m)
Kábel HDMI (1,8 m)
Kábel USB A-B (1,8 m)
Napájací kábel
Dodatočné parametre
| Kategória: | 25"–27" |
|---|---|
| Záruka: | 36 |
| Hmotnosť: | 6.8 kg |
| EAN: | 198122904709 |
| Hmotnosť [kg]: | 6,2 |
| Počet USB 3.0 (USB-A): | 4 |
| Výška [mm]: | 543,8 |
| Rozlíšenie displeja [px]: | WQHD (2560 x 1440) |
| Obnovovacia frekvencia [Hz]: | 100 |
| Jas [cd/m2]: | 350 |
| Šírka [mm]: | 613,4 |
| Hĺbka [mm]: | 228,9 |
| Čas odozvy [ms]: | 5 |
| Typ obrazovky: | Rovná |
| Počet HDMI: | 1 |
| Energetická trieda: | E |
| Pomer strán: | 16:9 |
| USB 3.0 (USB-A): | Áno |
| DisplayPort: | Áno |
| Pivot: | Áno |
| VESA (rozmer): | 100 × 100 mm |
| Kontrast: | 1500:1 |
| Povrch displeja: | matný |
| HDMI: | Áno |
| Nástenný držiak (VESA): | Áno |
| Nastaviteľná výška: | Áno |
| Číslo portu displeja: | 1 |
| Typ displeja: | IPS |
| Uhlopriečka obrazovky [palce]: | 27 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
