27" DAHUA LM27-B200S
Kód: 121423
Doprava zadarmo
Pri nákupe nad 80.00€

Ľudský prístup
Každú objednávku riešime poctivo, nie "na páse".

Rýchle doručenie
Objednávky doručujeme do 48 hodín

Záruka spokojnosti
Spokojnosť je u nás na prvom mieste.
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Dahua LM27-B200S nájde uplatnenie najmä v kancelárskom prostredí, kde ponúkne detailné zobrazenie vďaka rozlíšeniu Full HD na 27-palcovej uhlopriečke. Na šetrenie zraku sa vám bude hodiť aj voliteľný filter modrého svetla.Monitor Dahua má vstupy HDMI aj VGA na pripojenie nových aj starších počítačov či notebookov. Monitor Dahua LM27-B200S má na troch stranách sotva viditeľné rámčeky, ktoré sú užitočné najmä pri konfigurácii viacerých monitorov vedľa seba na uľahčenie multitaskingu.
Súčasťou monitora sú aj dva 1W reproduktory, ktoré zabezpečujú dostatočné ozvučenie.
Vychutnajte si čistý obraz plný detailov vďaka rozlíšeniu Full HD 1920 × 1080 px s pomerom strán 16:9. Monitor Dahua LM27-B200S je vybavený technológiou automatickej optimalizácie kontrastu, ktorá dokáže vyhodnotiť celkový jas obrazu a poskytnúť tak jasnejší a živší obraz.
Kontrastný pomer LCD monitora je 3000:1 a jas 250 cd/m2. Okrem toho panel VA ponúka široké pozorovacie uhly 178° horizontálne aj vertikálne.
Čistý obraz bez rozmazania
VA panel Dahua má obnovovaciu frekvenciu 75 Hz, ktorá zabezpečuje plynulé zobrazovanie obsahu bez nepríjemného rozmazávania a trhania. Voliteľne môžete na monitore Dahua LM27-B200S aktivovať filter modrého svetla a nastaviť jeho intenzitu, aby ste šetrili svoje oči počas práce alebo zábavy.
LCD monitor Dahua má dva zabudované reproduktory
Už nemusíte hľadať reproduktory k počítaču, pretože monitor Dahua LM27-B200S má priamo zabudované dva 1W reproduktory. Vďaka tomu si môžete vychutnať ideálny audiovizuálny zážitok pri práci aj zábave.
Technické parametre
VA
Uhlopriečka displeja ["]: 27
Frekvencia [Hz]: 75
Čas odozvy [ms]: 5
Základné parametre
Uhlopriečka displeja ["]: 27
Rozlíšenie: 1920 x 1080 (FullHD)
Čas odozvy [ms]: 5
Frekvencia [Hz]: 75
Typ displeja: [Hz]: [Hz]: [Hz]: [Hz]: [Hz]: VA
Pomer strán: 16:9
Jas [cd/m2]: 250
Vlastnosti obrazovky
Horizontálny pozorovací uhol [°]: 178
Vertikálny pozorovací uhol [°]: 178
Povrch displeja: Matný
Redukcia modrého svetla: áno
Plochá obrazovka: áno
Fyzické vlastnosti
Upevnenie na stenu: Áno
Veľkosť pre montáž VESA: 75 x 75
Šírka [mm]: 615,3
Výška [mm]: 453,7
Hĺbka [mm]: 186,7
Hmotnosť [kg]: 4,5
Balenie obsahuje: Kábel HDMI
Klasifikácia monitora.
Vybavenie a funkcie
Reproduktory: Áno
Výstupný výkon reproduktorov [W]: 2
Ďalšie parametre
Farba: čierna
Energetická trieda: E
Spotreba (kWh/1000h): 20
Dodatočné parametre
| Kategória: | 25"–27" |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 5.28 kg |
| EAN: | 6923172568441 |
| Uhlopriečka obrazovky [palce]: | 27 |
| Kontrast: | 3000:1 |
| Energetická trieda: | E |
| Povrch displeja: | matný |
| HDMI: | Áno |
| Nástenný držiak (VESA): | Áno |
| Šírka [mm]: | 615 |
| Hĺbka [mm]: | 186 |
| Čas odozvy [ms]: | 5 |
| Typ obrazovky: | Rovná |
| Počet HDMI: | 1 |
| Pomer strán: | 16:9 |
| VGA: | Áno |
| VESA (rozmer): | 75 × 75 mm |
| Typ displeja: | VA |
| Hmotnosť [kg]: | 4,5 |
| Počet VGA: | 1 |
| Výška [mm]: | 453 |
| Obnovovacia frekvencia [Hz]: | 100 |
| Rozlíšenie displeja [px]: | FullHD (1920 × 1080) |
| Integrované reproduktory: | Áno |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
