27" AOC Q27P3CW
Kód: 137205
Doprava zadarmo
Pri nákupe nad 80.00€

Ľudský prístup
Každú objednávku riešime poctivo, nie "na páse".

Rýchle doručenie
Objednávky doručujeme do 48 hodín

Záruka spokojnosti
Spokojnosť je u nás na prvom mieste.
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
27" QHD 3-stranný plochý displej IPS pre príjemnú a produktívnu prácuAOC Q27P3CW je 27" trojstranný plochý monitor IPS, ktorý ponúka funkcie a flexibilitu, ktoré dnešní profesionáli hľadajú. Vychutnajte si neuveriteľné detaily rozlíšenia QHD (2560 x 1440), ktoré poskytuje vynikajúcu ostrosť a kontrast pri úprave fotografií, videí alebo sledovaní filmov. Tento model má špičkový jas 350 nitov a veľkorysé široké pozorovacie uhly 178/178°. Na zabezpečenie bezproblémovej spolupráce na diaľku je tento monitor vybavený dvoma zabudovanými 5W + 5W reproduktormi pre vysokokvalitný zvuk a integrovanou 5MP webovou kamerou, ktorá podporuje Windows Hello™. Monitor Q27P3CW je pripravený zvýšiť vašu produktivitu vďaka konektoru USB-C podporujúcemu až 65 W napájanie, prenos dát a alternatívny režim DisplayPort. Možnosti pripojenia tohto monitora rozširuje rozbočovač USB, RJ-45 a výstup DP. Aby bola zabezpečená čo najnižšia spotreba energie, tento monitor je vybavený viacerými ekologickými certifikátmi vrátane EPA, TCO a EPEAT.
Obrazovka
Rozlíšenie 2 560 × 1 440
Obnovovacia frekvencia 75 Hz
Uhlopriečka (palce) 27 palcov
Uhlopriečka obrazovky (cm) 68,6 cm
Ploché / šikmé Nie
Podsvietenie WLED
Typ panela IPS
Pomer strán 16 : 9
Počet zobrazovaných farieb 16,7 milióna
Počet farieb panela v bitoch 6
Pokrytie sRGB (%) (CIE 1931) 114,2
Pokrytie Adobe RGB (%) (CIE 1931) 84,6
Pokrytie NTSC (%) (CIE 1931) 80%
Farebný gamut (DCI-P3) CIE1976 93,2 %
Rozstup pixelov 0,2331
Počet bodov na palec 109
Zobrazovacia frekvencia 48-75 Hz
Čas odozvy (GtG) 4 ms
Čas odozvy (min. GtG) 14
Kontrast (statický) 1000 : 1
Kontrast (dynamický) 50 mil. : 1
Jas (typický) 350 cd/m2
Pozorovací uhol (CR10) 178/178 o
Tvrdené sklo Antireflexné + 3H
OSD jazyky SK, FR , ES, PT, DE, IT, NL, SE, FI, PL , CZ, RU, KR, CN (T), CN (S), JP
Exteriér
Farba čierna
Typ rámu 3-stranný bezrámový
Ergonómia
Vesa 100 × 100
Náklon -5~35°°
Otáčanie -180/180°
Otáčanie Áno
Výška nastavenia 150 mm
Pripojenie
Pripojenie HDMI 1.4×2, DisplayPort 1.2×1, USB-C (DP Alt Mode), DisplayPort (I/O)
Funkcie USB-C Režim DP alt, Prenos dát (USB upstream), Napájanie 65 W
Pripojenie USB USB 3.2 (Gen1) × 4
Výstupné porty USB 4
RJ-45 Áno
Výstup Displayport Áno
Multimédiá
Reproduktory 5 W × 2
Zvukový výstup Výstup na slúchadlá (3,5 mm)
Webová kamera 5 MP Windows Hello
Funkcie
Synchronizačná technológia AdaptiveSync
Bez blikania Áno
RJ45 Áno
Zámok Kensington Áno
Udržateľnosť
Kryt bez PVC/BFR Áno
Bez ortuti Áno
100 % recyklovateľný obalový materiál
Recyklovaný plast 85%
Napájanie/životné prostredie
Napájanie Interné
Napájanie 100-240 V, 50/60 Hz
Spotreba energie pri zapnutí 26
Spotreba energie v pohotovostnom režime (Energy Star) 0,5 W
Spotreba energie vo vypnutom stave (Energy Star) 03 watt
Záruka
Záručná doba 3 roky
MTBF 70 000 hodín
Rozmery / hmotnosť
Výška výrobku (mm) 369,6
Šírka výrobku (mm) 613,8
Hĺbka výrobku (mm) 200,1
Rozmery výrobku vrátane podstavca (ŠxVxH) mm 613,8 (Š) x (412,96~561,24) (V) x 200,1 (D)
Rozmery výrobku bez podstavca (ŠxVxH) mm 613,8(Š) x 369,6(V) x 52,8(H)
Rozmery balenia (ŠxVxH) mm 820(Š) 481(V) 162(H) mm
Rozmery výrobku (vrátane základne) (ŠxVxH) mm 613,8(Š) x (412,96~561,24)(V) x 200,1(H) mm
Hrubá hmotnosť (vrátane obalu) (kg) 10,08 Kg
Čistá hmotnosť (bez obalu) (kg) 6,91 Kg
Príslušenstvo
Kábel HDMI 1,8 m
Kábel DisplayPort 1,8 m
Kábel USB 1,8 m
Napájací kábel Schuko C13 1,8 m
Dodatočné parametre
| Kategória: | 25"–27" |
|---|---|
| Záruka: | 36 |
| Hmotnosť: | 7.9 kg |
| EAN: | 4038986180801 |
| Povrch displeja: | matný |
| HDMI: | Áno |
| Nástenný držiak (VESA): | Áno |
| Energetická trieda: | F |
| Jas [cd/m2]: | 350 |
| Kontrast: | 1000:1 |
| Šírka [mm]: | 613 |
| Hĺbka [mm]: | 52,8 |
| Čas odozvy [ms]: | 4 |
| Typ obrazovky: | Rovná |
| Počet HDMI: | 2 |
| Počet USB-C: | 1 |
| Číslo portu displeja: | 1 |
| Typ displeja: | IPS |
| Uhlopriečka obrazovky [palce]: | 27 |
| Pomer strán: | 16:9 |
| Integrovaná kamera: | Áno |
| USB 3.0 (USB-A): | Áno |
| DisplayPort: | Áno |
| VESA (rozmer): | 100 × 100 mm |
| Výstup na slúchadlá: | Áno |
| Nastaviteľná výška: | Áno |
| Integrované reproduktory: | Áno |
| Port RJ-45 (LAN): | Áno |
| Hmotnosť [kg]: | 6,91 |
| Počet USB 3.0 (USB-A): | 4 |
| Výška [mm]: | 369 |
| Rozlíšenie displeja [px]: | WQHD (2560 x 1440) |
| Obnovovacia frekvencia [Hz]: | 75 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
