27" AOC Q27G4ZR
Kód: 172140
Doprava zadarmo
Pri nákupe nad 80.00€

Ľudský prístup
Každú objednávku riešime poctivo, nie "na páse".

Rýchle doručenie
Objednávky doručujeme do 48 hodín

Záruka spokojnosti
Spokojnosť je u nás na prvom mieste.
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
AOC Q27G4ZRTyp obrazovky: Fast IPS
Podsvietenie: WLED
Uhlopriečka [palce]: 27
Rozlíšenie: 2560 x 1440
Hustota pixelov na palec: 108,8
Obnovovacia frekvencia [Hz]: 240
Pomer strán: 16:9
Povrch displeja: Antireflexný
Jas [cd/m2]: 400
Kontrast: 1000:1
Čas odozvy [ms]: 0,3
Pozorovacie uhly (horizontálne/vertikálne): 178/178
Počet farieb: 16,7
Reproduktory: Áno
Konektory:
2x HDMI 2.0
1x DisplayPort 1.4
1x výstup na slúchadlá (3,5 mm)
Napájanie: Interné
Spotreba energie [W]: 30
Pohotovostný režim [W]: 0,3
Trieda energetickej účinnosti: F
Montáž na stenu: VESA 100x100
Náklon monitora: -3° ±2° ~ 21° ±2°
Farba: Čierna
Rozmery (so stojanom, ŠxVxH mm): 613,9 x (386,1~516,1) x 207,7
Rozmery (bez stojana, ŠxVxH mm): 613,9 x 366,31 x 51,28
Hmotnosť [kg]: 5,32
Obsah balenia:
Kábel HDMI
Kábel DisplayPort
Napájací kábel
Záruka: 3 roky
Webová stránka výrobcu: https://aoc.com/uk/gaming/products/monitors/q27g4zr
Dodatočné parametre
| Kategória: | 25"–27" |
|---|---|
| Záruka: | 36 |
| Hmotnosť: | 9 kg |
| EAN: | 4038986182973 |
| Nastaviteľná výška: | Áno |
| Integrované reproduktory: | Áno |
| Synchronizácia obrazu: | AMD FreeSync Premium Pro, Kompatibilita so systémom NVIDIA G-Sync, Adaptívna synchronizácia |
| Hmotnosť [kg]: | 5,32 |
| Výška [mm]: | 386,1, 516,1 |
| Rozlíšenie displeja [px]: | WQHD (2560 x 1440) |
| Obnovovacia frekvencia [Hz]: | 240 |
| HDMI: | Áno |
| Nástenný držiak (VESA): | Áno |
| Energetická trieda: | F |
| Jas [cd/m2]: | 400 |
| Kontrast: | 1000:1 |
| Šírka [mm]: | 613,9 |
| Hĺbka [mm]: | 207,7 |
| Čas odozvy [ms]: | 0,3 |
| Povrch displeja: | antireflexné |
| Typ obrazovky: | Rovná |
| Počet HDMI: | 2 |
| Číslo portu displeja: | 1 |
| Typ displeja: | IPS |
| Uhlopriečka obrazovky [palce]: | 27 |
| Pomer strán: | 16:9 |
| DisplayPort: | Áno |
| Pivot: | Áno |
| VESA (rozmer): | 100 × 100 mm |
| Výstup na slúchadlá: | Áno |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
