27" AOC Q27G3XMN
Kód: 170570
Doprava zadarmo
Pri nákupe nad 80.00€

Ľudský prístup
Každú objednávku riešime poctivo, nie "na páse".

Rýchle doručenie
Objednávky doručujeme do 48 hodín

Záruka spokojnosti
Spokojnosť je u nás na prvom mieste.
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Zažite hranie hier v tej najlepšej kvalite s herným monitorom Q27G3XMN/BK Mini LED.Herný štýl: Strieľačky, MMORPG, Akčné, Elektronické športy, RTS, Beat'm up, Závodné
Herný režim: RTS, FPS, Preteky, Gamer 1, Gamer 2, Vypnuté
Herný komfort: G-menu
Nízke vstupné oneskorenie: Áno
Technológia Game Colour: Áno
Technológia ovládania tieňmi: Áno
Krížový ovládač / voliaci bod: Áno
Počítadlo snímkov: Áno
Vhodné na hranie na konzole: Áno
Kompatibilita s konzolami: 2560x1440@120Hz
Typ obrazovky: VA
Podsvietenie: Mini LED
Uhlopriečka [palce]: 27
Rozlíšenie: 2560 x 1440
Obnovovacia frekvencia [Hz]: 180 Hz
Pomer strán: 16:9
Povrch displeja: Displej: antireflexný (AG)
Kontrast: 4000:1
Čas odozvy [ms]: 1 ms
Pozorovacie uhly (horizontálne/vertikálne): 178/178
Počet farieb: 1,07 miliardy
Konektory: 1:
HDMI 2.0 x 2
Digitálny HDCP (verzia HDMI): HDCP 2.2
Display Port: DisplayPort 1.4 x 1
Zvukový výstup: Výstup na slúchadlá (3,5 mm)
Napájanie: interné
Spotreba energie [W]: 54
Pohotovostný režim [W]: 0,5
Trieda energetickej účinnosti: G
Upevnenie na stenu: 100 x 100
Naklonenie monitora:
Náklon: -3,5° ±1,5° ~ 21,5° ±1,5°
Nastavenie výšky (mm): 130 mm
Náklon: 30° ±2° ~ 30° ±2°
Otáčanie na výšku: 90° ±2° ~ 90° ±2°
Farba: čierna, červená
Rozmery (so stojanom, ŠxVxH mm): 614,4 x 403,3 ~ 533,3 x 302,6
Rozmery (bez stojana, ŠxVxH mm): 614,4 x 365,6 x 71,8
Hmotnosť [kg]: 5,43
Obsah balenia:
Kábel HDMI: 1x
Kábel DisplayPort: 1x
Napájací kábel: 1x: Áno
Záruka: 36 mesiacov.
Dodatočné parametre
| Kategória: | 25"–27" |
|---|---|
| Záruka: | 36 |
| Hmotnosť: | 9.48 kg |
| EAN: | 4038986181440 |
| Číslo portu displeja: | 1 |
| Uhlopriečka obrazovky [palce]: | 27 |
| Typ displeja: | VA |
| Energetická trieda: | G |
| HDMI: | Áno |
| Nástenný držiak (VESA): | Áno |
| Pomer strán: | 16:9 |
| DisplayPort: | Áno |
| Pivot: | Áno |
| VESA (rozmer): | 100 × 100 mm |
| Výstup na slúchadlá: | Áno |
| Nastaviteľná výška: | Áno |
| Hmotnosť [kg]: | 5,43 |
| Výška [mm]: | 533,3, 403,3 |
| Rozlíšenie displeja [px]: | WQHD (2560 x 1440) |
| Obnovovacia frekvencia [Hz]: | 180 |
| Jas [cd/m2]: | 1000 |
| Kontrast: | 4000:1 |
| Šírka [mm]: | 614,4 |
| Hĺbka [mm]: | 302,6 |
| Čas odozvy [ms]: | 1 |
| Povrch displeja: | antireflexné |
| Typ obrazovky: | Rovná |
| Počet HDMI: | 2 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
