27" AOC Q27B3CF2
Kód: 146752
Doprava zadarmo
Pri nákupe nad 80.00€

Ľudský prístup
Každú objednávku riešime poctivo, nie "na páse".

Rýchle doručenie
Objednávky doručujeme do 48 hodín

Záruka spokojnosti
Spokojnosť je u nás na prvom mieste.
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
"Ponorte sa do sveta série AOC B3 - dokonalej kombinácie inovácií a elegancie, ktorá sľubuje jedinečný vizuálny zážitok. Objavte lesk 27" QHD IPS displeja, na ktorom každý záber ožíva vďaka podmanivej obnovovacej frekvencii 100 Hz a pôsobivej 1ms MPRT pre filmovú cestu ako nikdy predtým. Zažite stelesnenie pohodlia s integrovaným 65W portom USB-C - je to viac než len konektor, je to rozbočovač napájania, ktorý zjednodušuje váš digitálny životný štýl. Vychutnajte si obraz bez trhania vďaka technológii Adaptive Sync, ktorá dodá vášmu obsahu nový rozmer. Staňte sa svedkami stelesnenia minimalizmu v elegantnom dizajne s veľmi úzkou bradou. Ponúka výšku len 9,5 mm, zatiaľ čo štandardné okraje brady sú 15 - 17 mm, čo je skutočným dôkazom našej oddanosti čistej kráse. Výškovo nastaviteľný stojan presahuje svoju funkčnú úlohu; je to váš osobný sochár, ktorý vám umožní priviesť zážitok zo sledovania k dokonalosti"Typ obrazovky: IPS
Podsvietenie: WLED
Uhlopriečka [palce]: 27
Rozlíšenie: 2560 x 1440
Rozstup bodov [mm]: 0,2331
Obnovovacia frekvencia [Hz]: 100 Hz
Pomer strán: 16:9
Povrch displeja: Displej: antireflexný (AG)
Jas [cd/m2]: 350
Kontrast: 1500:1
Čas odozvy [ms]: GtG 14 ms, MPRT 1 ms
Pozorovacie uhly (horizontálne/vertikálne): 178/178
Farby: 16,7M (8 bitov)
Reproduktory: 2 W x 2
HDMI: HDMI 2.0 x 1
Digitálny HDCP (verzia HDMI): HDCP 2.2
USB-C: USB-C 3.2 x 1 (režim DP alt, upstream, napájanie do 65 W)
Rozbočovač USB: Áno
Vysokorýchlostný rozbočovač USB: USB 3.2 (Gen 1)
Nadväzujúce porty USB: 2
Rýchlonabíjací port USB: Áno
Zvukový výstup: Výstup na slúchadlá (3,5 mm)
PD pre USB C/TBT: USB C1: PD=65W, PD3.0, 5V/3A, 7V/3A, 9V/3A, 10V/3A, 12V/3A, 15V/3A, 20V/3,25A
Napájanie: interné, 100 - 240V 50/60Hz
Spotreba energie [W]: 35
Pohotovostný režim [W]: 0,5
Trieda energetickej účinnosti: E
Montáž na stenu: 100 x 100
Naklonenie monitora:
Náklon: -5 / +25
Nastavenie výšky (mm): 110 mm
Farba: čierna
Rozmery (so stojanom, ŠxVxH mm): 616,6 x (398,6-508,6) x 229,8
Rozmery (bez stojana, ŠxVxH mm): 616,6 x 45,6 x 356,7
Hmotnosť [kg]: 3,97/ 5,51
Obsah balenia:
Kábel HDMI: 1,5
Kábel USB-C na C: 1,8
Napájací kábel: Áno
Napájací adaptér: Áno
Certifikát TCO: Nie
Záruka: 36 mesiacov.
Dodatočné parametre
| Kategória: | 25"–27" |
|---|---|
| Záruka: | 36 |
| Hmotnosť: | 8.74 kg |
| EAN: | 4038986181464 |
| Nastaviteľná výška: | Áno |
| Integrované reproduktory: | Áno |
| USB 2.0 (USB-A): | Áno |
| USB-C: | Áno |
| Hmotnosť [kg]: | 3,97 |
| Výška [mm]: | 45,6 |
| Rozlíšenie displeja [px]: | WQHD (2560 x 1440) |
| Obnovovacia frekvencia [Hz]: | 100 |
| Kontrast: | 1500:1 |
| HDMI: | Áno |
| Nástenný držiak (VESA): | Áno |
| Energetická trieda: | E |
| Pomer strán: | 16:9 |
| VESA (rozmer): | 100 × 100 mm |
| Výstup na slúchadlá: | Áno |
| Typ displeja: | IPS |
| Uhlopriečka obrazovky [palce]: | 27 |
| Počet USB 2.0 (USB-A): | 2 |
| Jas [cd/m2]: | 350 |
| Šírka [mm]: | 616 |
| Hĺbka [mm]: | 356 |
| Čas odozvy [ms]: | 1 |
| Povrch displeja: | antireflexné |
| Typ obrazovky: | Rovná |
| Počet HDMI: | 1 |
| Počet USB-C: | 1 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
