27" AOC Q27B35E
Kód: 179086
Doprava zadarmo
Pri nákupe nad 80.00€

Ľudský prístup
Každú objednávku riešime poctivo, nie "na páse".

Rýchle doručenie
Objednávky doručujeme do 48 hodín

Záruka spokojnosti
Spokojnosť je u nás na prvom mieste.
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
AOC Q27B35E ponúka 27" QHD displej s 1 ms MPRT časom odozvy pre mimoriadne rýchlu odozvu a podporou HDR10 pre lepší kontrast a živé farby. Panel IPS poskytuje presnú reprodukciu farieb a široké pozorovacie uhly, takže monitor je ideálny na prácu aj zábavu. Vďaka technológii nízkej hladiny modrého svetla minimalizuje únavu očí a poskytuje pohodlné sledovanie aj pri dlhšom používaní.Typ obrazovky IPS.
Podsvietenie: WLED
Uhlopriečka [palce]: 27
Rozlíšenie: 2560 x 1440
Obnovovacia frekvencia [Hz]: 75
Pomer strán: 16:9
Povrch displeja: Antireflexný
Jas [cd/m2]: 300
Kontrast: 1500:1
Čas odozvy [ms]: 4
Pozorovacie uhly (horizontálne/vertikálne): 178/178
Farba: 16,7 mil.
6,7 fialová/viditeľná (6,7 chromatická) Konektory:
1x HDMI 1.4
1x DisplayPort 1.4
Externé napájanie
Spotreba energie [W]: 22
Pohotovostný režim [W]: 0,3
Trieda energetickej účinnosti: C
Upevnenie na stenu: VESA 100x100
Náklon monitora: -5/25
Farba: čierna
Rozmery (so stojanom, ŠxVxH mm): 614,5 x 451,8 x
195.9
Rozmery (bez stojana, ŠxVxH mm): 614,5 x 363,1 x 35,2
Hmotnosť [kg]: 3,03
Obsah balenia:
Kábel HDMI
Napájací kábel
Dodatočné parametre
| Kategória: | 25"–27" |
|---|---|
| Záruka: | 36 |
| Hmotnosť: | 5.31 kg |
| EAN: | 4038986183062 |
| Kontrast: | 1500:1 |
| Energetická trieda: | C |
| HDMI: | Áno |
| Nástenný držiak (VESA): | Áno |
| Jas [cd/m2]: | 300 |
| Šírka [mm]: | 614,5 |
| Hĺbka [mm]: | 195,9 |
| Čas odozvy [ms]: | 1 |
| Povrch displeja: | antireflexné |
| Typ obrazovky: | Rovná |
| Počet HDMI: | 1 |
| Číslo portu displeja: | 1 |
| Typ displeja: | IPS |
| Uhlopriečka obrazovky [palce]: | 27 |
| Pomer strán: | 16:9 |
| DisplayPort: | Áno |
| VESA (rozmer): | 100 × 100 mm |
| Hmotnosť [kg]: | 3,03 |
| Výška [mm]: | 451,8 |
| Rozlíšenie displeja [px]: | WQHD (2560 x 1440) |
| Obnovovacia frekvencia [Hz]: | 75 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
