27" AOC C27G2Z3/BK Gaming
Kód: 149166
Doprava zadarmo
Pri nákupe nad 80.00€

Ľudský prístup
Každú objednávku riešime poctivo, nie "na páse".

Rýchle doručenie
Objednávky doručujeme do 48 hodín

Záruka spokojnosti
Spokojnosť je u nás na prvom mieste.
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Zakrivenie 1500RAdaptívna synchronizácia
Výškovo nastaviteľný stojan
Zažite hru v najlepšej kvalite s HDR10
Nízke vstupné oneskorenie
AOC G-menu
Nízke modré svetlo
Bez blikania
Rýchly typ obrazovky VA
Podsvietenie: WLED
Uhlopriečka [palce]: 27
Rozlíšenie: 1920 x 1080
Obnovovacia frekvencia [Hz]: 280 Hz
Pomer strán: 16:9
Povrch displeja: Matný
Jas [cd/m2]: 300 cd/m2
Kontrast: 4000:1
Čas odozvy [ms]: 0,5 ms
Pozorovacie uhly (horizontálne/vertikálne): 178/178
Počet farieb: 16,7 milióna
Konektory:
HDMI 2.0 x 2
DisplayPort 1.4 x 1
Zvukový výstup: výstup na slúchadlá (3,5 mm)
Napájanie: interné
Spotreba energie [W]: 32
Pohotovostný režim [W]: 0,3
Montáž na stenu: 100 x 100
Náklon monitora: 100 x 100
Náklon: -4°±1° ~ 21,5°±1,5°
Nastavenie výšky (mm): 130 mm
Náklon: -30°±2° ~ 30°±2°
Farba: čierna, červená
Rozmery (so stojanom, ŠxVxH mm): 612,4 x (398,6~528,6) x 227,4
Rozmery (bez stojana, ŠxVxH mm): 612,4 x 367,33 x 73,16
Hmotnosť [kg]: 4,1, 5,34
Obsah balenia:
Kábel HDMI: 1x
Kábel DisplayPort: 1x
Napájací kábel
Záruka: 36 mesiacov.
Dodatočné parametre
| Kategória: | 25"–27" |
|---|---|
| Záruka: | 36 |
| Hmotnosť: | 7.79 kg |
| EAN: | 4038986182263 |
| Číslo portu displeja: | 1 |
| Uhlopriečka obrazovky [palce]: | 27 |
| Povrch displeja: | matný |
| HDMI: | Áno |
| Nástenný držiak (VESA): | Áno |
| Energetická trieda: | G |
| Typ obrazovky: | Prehnutá |
| Jas [cd/m2]: | 300 |
| Kontrast: | 4000:1 |
| Šírka [mm]: | 612,4 |
| Hĺbka [mm]: | 227,4 |
| Čas odozvy [ms]: | 0,5 |
| Počet HDMI: | 2 |
| Pomer strán: | 16:9 |
| DisplayPort: | Áno |
| Pivot: | Áno |
| VESA (rozmer): | 100 × 100 mm |
| Výstup na slúchadlá: | Áno |
| Typ displeja: | VA |
| Nastaviteľná výška: | Áno |
| Rozlíšenie displeja [px]: | FullHD (1920 × 1080) |
| Hmotnosť [kg]: | 5,34 |
| Výška [mm]: | 528,6, 398,6 |
| Obnovovacia frekvencia [Hz]: | 280 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
