27" AOC C27G2E/BK
Kód: 138656
Doprava zadarmo
Pri nákupe nad 80.00€

Ľudský prístup
Každú objednávku riešime poctivo, nie "na páse".

Rýchle doručenie
Objednávky doručujeme do 48 hodín

Záruka spokojnosti
Spokojnosť je u nás na prvom mieste.
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Monitor C27G2E/BKTZakrivený monitor AOC C27G2E ponúka 27" VA panel a polomer zakrivenia 1500R. Jeho obnovovacia frekvencia 165 Hz, technológia AdaptiveSync, čas odozvy 1 ms a nízke vstupné oneskorenie zaručujú živý obraz bez trhania alebo zasekávania. 165 Hz obnovovacia frekvenciaObnovovacia frekvencia 165 Hz, viac ako dvojnásobok priemyselného štandardu 60 Hz, zaručuje hodvábne plynulé hranie. Využite potenciál svojej grafickej karty. Zabudnite na trhanie obrazu a rozmazávanie pohybu. Zažite, ako sa vaše reflexy stávajú súčasťou akcie. Už sa nikdy nepozerajte späť.Adaptívna synchronizácia
Technológia Adaptive Sync synchronizuje vertikálnu obnovovaciu frekvenciu monitora so snímkovou frekvenciou grafickej karty, čím zlepšuje plynulosť hrania elimináciou zasekávania, trhania a chvenia. Táto funkcia je užitočná aj pri sledovaní videí a iných vizuálnych médií, pretože zabezpečuje plynulejšie prehrávanie.
Zvýšte svoje reflexy zapnutím režimu AOC Low Input Lag. Zabudnite na grafickú stránku: tento režim nastaví monitor na extrémne časy odozvy, aby ste maximálne využili citlivé ovládanie spúšte.ŠpecifikácieInformácie o monitoreDiagonála27" / 68,8 cmPloché / zakrivenéZakrivenéZakrivenéPriemer zakrivenia1500Povrchová úprava panelaAntireflexná (AG)Počet bodov na palec81.59Rozlíšenie panela1920x1080RozlíšenieFHPodiel16:9Typ panelaVATTyp podsvieteniaWLEDFrekvencia podsvietenia165 HzČas odozvy GtG4 msČas odozvy MPRT1 msStatický kontrastný pomer3000:1Dynamický kontrastný pomer80M:1Zobrazovací uhol (CR10)178/178Farebnosť displeja16,7 miliónaFarebné špecifikácie displejaTechnológia synchronizácie (VRR)Adaptívna synchronizáciaRedukcia blikaniaBez blikaniaTechnológia potlačenia modrého svetlaNízke modré svetloKVMNeFarebný priestor (SRGB) CIE 1931 %99.3Farebný priestor (SRGB) CIE 1931 %97,1Farebný priestor (DCI-P3) CIE 1931 %88,9Farebný priestor (DCI-P3) CIE 1976 %90,1Farebný priestor (ADOBE RGB) CIE 1931 %83,6Farebný priestor (ADOBE RGB) CIE 1976 %88,6Farebný priestor (NTSC) CIE 1931 %80,5Farebný priestor (NTSC) CIE 1976 %86.2Informácie o skrinkeTyp rámu (predný)Bez rámčekov na 3 stranáchFarba rámu (predný)Čierna, červenáPovrch rámu (predný)TextúrovanýFarba skrinky (zadný)Čierna, červenáPovrch skrinky (zadný)TextúrovanýOdnímateľný stojanNieWebcamNe<
Zakrivený monitor AOC C27G2E ponúka 27" VA panel a polomer zakrivenia 1500R. Jeho snímková frekvencia 165 Hz, technológia AdaptiveSync, čas odozvy 1 ms a nízke vstupné oneskorenie zaručujú živý obraz bez trhania alebo zasekávania.
Informácie o monitore
UHLOPRIEČKA (V PALCOCH)
27
UHLOPRIEČKA (V CM)
68.6
POVRCHOVÁ/ZAHRNUTÁ
Zakrivená
POLOMER ZAKRIVENIA
1500R
NASTAVENIE PANELU
Antireflexný (AG)
POČET BODOV NA PALEC
81.59
ROZLÍŠENIE PANELA
1920x1080
ROZLÍŠENIE
FHD
POMER STRÁN
16:9
TYP PANELU
VA
TYP POZADIA
WLED
RÝCHLOSŤ OBNOVOVANIA
165 Hz
ČAS ODOZVY GTG
4 ms
ČAS ODOZVY MPRT
1 ms
STATICKÝ KONTRASTNÝ POMER
3000:1
DYNAMICKÝ KONTRASTNÝ POMER
80M:1
POZOROVACÍ UHOL (CR10)
178/178
FARBY DISPLEJA
16,7 milióna
Špecifikácie obrazu
SYNCHRONIZAČNÁ TECHNOLÓGIA (VRR)
Adaptívna synchronizácia
ZAMEDZENIE BLIKANIA
Bez blikania
TECHNOLÓGIA POTLAČENIA MODRÉHO SVETLA
Nízke modré svetlo
KVM
Žiadne
FAREBNÝ PRIESTOR (SRGB) CIE 1931 %
99.3
FAREBNÝ PRIESTOR (SRGB) CIE 1931 %
97.1
FAREBNÝ PRIESTOR (DCI-P3) CIE 1931 %
88.9
FAREBNÝ PRIESTOR (DCI-P3) CIE 1976 %
90.1
FAREBNÝ PRIESTOR (ADOBE RGB) CIE 1931 %
83.6
FAREBNÝ PRIESTOR (ADOBE RGB) CIE 1976 %
88.6
FAREBNÝ PRIESTOR (NTSC) CIE 1931 %
80.5
FAREBNÝ PRIESTOR (NTSC) CIE 1976 %
86.2
Informácie o kabinete
TYP RÁMU (PREDNÝ)
Bez rámikov na 3 stranách
FARBA RÁMU (PREDNÁ ČASŤ)
Čierna, červená
POVRCH RÁMU (PREDNÁ ČASŤ)
Textúrovaný
FARBA RÁMU (ZADNÁ STRANA)
Čierna, červená
POVRCH SKRINKY (ZADNÁ STRANA)
Textúrovaný
ODNÍMATEĽNÝ STOJAN
Áno
WEBCAM
Nie
ZÁMOK KENSINGTON
Áno
MONTÁŽ NA STENU VESA
100x100
Ergonomické informácie
AKTUALIZÁCIA
-4°±1°~21.5±1.5°
Herné funkcie
POHODLIE PRI HRANÍ
G-menu
NÍZKE VSTUPNÉ ONESKORENIE
Áno
Spotreba energie
POWER
Interný
ZDROJ NAPÁJANIA
100 - 240 V 50/60 Hz
SPOTREBA ENERGIE (TYPICKÁ) VO WATTOCH
31
SPOTREBA ENERGIE V POHOTOVOSTNOM REŽIME VO WATTOCH
0.3
SPOTREBA ENERGIE VO VYPNUTOM STAVE VO WATTOCH
0.3
ENERGETICKÁ TRIEDA
E
Informácie o pripojení
HDMI
HDMI 2.0 x 2
DISPLAY PORT
DisplayPort 1.2 x 1
D-SUB (VGA)
1x
RJ45
Nie
AUDIO VÝSTUP
Výstup na slúchadlá (3,5 mm)
Rozmery výrobku
ROZMERY VÝROBKU VRÁTANE ZÁKLADNE (ŠXHXV) MM
612,4 x464,6 x227,4
ROZMERY VÝROBKU BEZ PODSTAVCA (ŠXHXV) MM
612,37x367,33x73,16
ROZMERY BALENIA (ŠXHXV) MM
686x523x214
HRUBÁ HMOTNOSŤ VRÁTANE OBALU (V KG)
7.5
ČISTÁ HMOTNOSŤ BEZ OBALU (V KG)
5
VÝROBOK BEZ PODSTAVCA (KG)
4.14
Obsah balenia
KÁBEL HDMI
0.8
KÁBEL DISPLAYPORT
0.8
Ďalšie informácie
EAN
4038986111300
OSD JAZYKY
Angličtina, turečtina, poľština, nemčina, portugalčina, španielčina, francúzština, fínčina, švédčina, holandčina, taliančina, chorvátčina, ruština, čeština
Dodatočné parametre
| Kategória: | 25"–27" |
|---|---|
| Záruka: | 36 |
| Hmotnosť: | 6.5 kg |
| EAN: | 4038986111300 |
| Rozlíšenie displeja [px]: | FullHD (1920 × 1080) |
| Typ displeja: | VA |
| Synchronizácia obrazu: | AMD FreeSync, Adaptívna synchronizácia |
| Hmotnosť [kg]: | 7 |
| Výška [mm]: | 464 |
| HDMI: | Áno |
| Nástenný držiak (VESA): | Áno |
| Číslo portu displeja: | 1 |
| Uhlopriečka obrazovky [palce]: | 27 |
| Pomer strán: | 16:9 |
| DisplayPort: | Áno |
| VESA (rozmer): | 100 × 100 mm |
| Výstup na slúchadlá: | Áno |
| Obnovovacia frekvencia [Hz]: | 165 |
| Kontrast: | 3000:1 |
| Energetická trieda: | E |
| Typ obrazovky: | Prehnutá |
| Jas [cd/m2]: | 350 |
| Šírka [mm]: | 612 |
| Hĺbka [mm]: | 227 |
| Čas odozvy [ms]: | 1 |
| Povrch displeja: | antireflexné |
| Počet HDMI: | 2 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
