27" AOC 27G4HRE
Kód: 169785
Doprava zadarmo
Pri nákupe nad 80.00€

Ľudský prístup
Každú objednávku riešime poctivo, nie "na páse".

Rýchle doručenie
Objednávky doručujeme do 48 hodín

Záruka spokojnosti
Spokojnosť je u nás na prvom mieste.
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
AGON by AOC 27G4HREHDR 10
Adaptívna synchronizácia
NVIDIA G-SYNC™
Nízke modré svetlo
Bez blikania
G-Menu
Zámok Kensington
Uhlopriečka: 27"/68,6 cm
Zakrivenie: nie
Povrch displeja: antireflexný
Rozlíšenie: 1920x1080 (FHD)
Pomer strán: 16:9
Typ obrazovky: Fast IPS
Typ podsvietenia: WLED
Čas odozvy: 1 ms (GTG)
Obnovovacia frekvencia: 200 Hz
Kontrast: 1000:1
Pozorovacie uhly (horizontálne/vertikálne): 178°/178°
Počet farieb: 16,7 milióna
Jas: 300 nitov
Reproduktor: 2x 2W
2x HDMI 2.0
1x DisplayPort 1.4
1x 3,5 mm audio výstup pre slúchadlá
1x napájací konektor
Napájanie: interné
Spotreba energie: 23 W
Pohotovostný režim: 0,3 W
Upevnenie na stenu: VESA 100x100 mm
Náklon monitora: áno (-3,5° ±1,5° ~ 21,5° ±1,5°)
Farba: čierna, červená
Rozmery (vrátane základne): 613,7 × 460,7 × 177,4 mm
Rozmery (bez podstavca): 613,7x336,4x53,7 mm
Hmotnosť (bez podstavca/s podstavcom): 3,36 kg/4,14 kg
Obsah balenia:
Kábel HDMI
Kábel DisplayPort
Napájací kábel
monitor
používateľská dokumentácia
Záruka: 3 roky
Dodatočné parametre
| Kategória: | 25"–27" |
|---|---|
| Záruka: | 36 |
| Hmotnosť: | 6.76 kg |
| EAN: | 4038986183000 |
| Energetická trieda: | E |
| Jas [cd/m2]: | 300 |
| Kontrast: | 1000:1 |
| Šírka [mm]: | 61,37 |
| Hĺbka [mm]: | 17,74 |
| Čas odozvy [ms]: | 0,5 |
| Povrch displeja: | antireflexné |
| Typ obrazovky: | Rovná |
| Počet HDMI: | 2 |
| HDMI: | Áno |
| Nástenný držiak (VESA): | Áno |
| Číslo portu displeja: | 1 |
| Typ displeja: | IPS |
| Uhlopriečka obrazovky [palce]: | 27 |
| Pomer strán: | 16:9 |
| DisplayPort: | Áno |
| Pivot: | Áno |
| VESA (rozmer): | 100 × 100 mm |
| Výstup na slúchadlá: | Áno |
| Synchronizácia obrazu: | Kompatibilita so systémom NVIDIA G-Sync, AMD FreeSync Premium, Adaptívna synchronizácia |
| Rozlíšenie displeja [px]: | FullHD (1920 × 1080) |
| Integrované reproduktory: | Áno |
| USB 2.0 (USB-A): | Áno |
| Hmotnosť [kg]: | 4,14 |
| Výška [mm]: | 46,07 |
| Obnovovacia frekvencia [Hz]: | 200 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
