27" AOC 27G4HA
Kód: 169752
Doprava zadarmo
Pri nákupe nad 80.00€

Ľudský prístup
Každú objednávku riešime poctivo, nie "na páse".

Rýchle doručenie
Objednávky doručujeme do 48 hodín

Záruka spokojnosti
Spokojnosť je u nás na prvom mieste.
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Adaptívna synchronizáciaKompatibilita so systémom NVIDIA G-SYNC
Nízke modré svetlo
Bez blikania
Typ obrazovky: Fast IPS
Podsvietenie: WLED
Uhlopriečka [palce]: 27"
Rozlíšenie: 1920x1080
Počet bodov na palec: 81,59
Obnovovacia frekvencia [Hz]: 200 Hz
Pomer strán: 16:9
Povrch displeja: Anti-glare:
Jas [cd/m2]: 300 cd/m2
Kontrast: 1000:1
Pozorovacie uhly (horizontálne/vertikálne): 178°/178°
Čas odozvy [ms]: 0,5 ms
Počet farieb: 16,7 milióna
Konektory: 1:
1x DisplayPort 1.4
2x HDMI 2.0
Výstup na slúchadlá (3,5 mm)
Napájanie: interné
Spotreba energie [W]: 23 W
Naklápanie, otáčanie, otáčanie, nastavenie výšky
Naklonenie: -3,5° ±1,5° ~ 21,5° ±1,5°
Naklonenie: 30° ±2° ~ 30° ±2°
Otočenie na výšku: Pivot91° ±1° ~ 91° ±1°
Nastavenie výšky: 130 mm
Farba: Čierna
Reproduktory: 2x 2W
Rozmery: 2 x 2,5 mm:
Rozmery výrobku vrátane základne (ŠxVxH): 613,8 x (386,6-516,6) × 240 mm
Rozmery výrobku bez podstavca (ŠxVxH): 613,9 x 366,3 x 52,6 mm
Hmotnosť [kg]:
Monitor s podstavcom: 4,83 kg
Len hlava monitora: 3,37 kg
Záruka: 3 roky
https://aoc.com/cz/gaming/products/monitors/27g4ha
Dodatočné parametre
| Kategória: | 25"–27" |
|---|---|
| Záruka: | 36 |
| Hmotnosť: | 7.67 kg |
| EAN: | 4038986682671 |
| Energetická trieda: | E |
| Jas [cd/m2]: | 300 |
| Kontrast: | 1000:1 |
| Šírka [mm]: | 613,8 |
| Hĺbka [mm]: | 240 |
| Čas odozvy [ms]: | 0,5 |
| Povrch displeja: | antireflexné |
| Typ obrazovky: | Rovná |
| Počet HDMI: | 2 |
| Pomer strán: | 16:9 |
| DisplayPort: | Áno |
| Pivot: | Áno |
| VESA (rozmer): | 100 × 100 mm |
| Číslo portu displeja: | 1 |
| Typ displeja: | IPS |
| Uhlopriečka obrazovky [palce]: | 27 |
| HDMI: | Áno |
| Nástenný držiak (VESA): | Áno |
| Výstup na slúchadlá: | Áno |
| Synchronizácia obrazu: | Kompatibilita so systémom NVIDIA G-Sync, Adaptívna synchronizácia |
| Nastaviteľná výška: | Áno |
| Rozlíšenie displeja [px]: | FullHD (1920 × 1080) |
| Integrované reproduktory: | Áno |
| Hmotnosť [kg]: | 4,83 |
| Výška [mm]: | 516,6, 386,6 |
| Obnovovacia frekvencia [Hz]: | 200 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
