27" AOC 27B3HA2
Kód: 136392
Doprava zadarmo
Pri nákupe nad 80.00€

Ľudský prístup
Každú objednávku riešime poctivo, nie "na páse".

Rýchle doručenie
Objednávky doručujeme do 48 hodín

Záruka spokojnosti
Spokojnosť je u nás na prvom mieste.
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Ponorte sa do výnimočného sveta krištáľovo čistého obrazu a živých farieb s naším špičkovým 27-palcovým monitorom FHD IPS. Posuňte svoj zážitok zo sledovania na novú úroveň, pretože každý detail na rozsiahlej obrazovke ožije a obsah vás skutočne pohltí. Zažite plynulú obnovovaciu frekvenciu 100 Hz, ktorá zaručuje, že každý snímok bude vizuálnou lahôdkou. Už žiadne oneskorenie alebo rozmazanie pohybu - len ostré a jasné, aby si vaše oči mohli vychutnávať. 1ms MPRT posunie váš pracovný zážitok na vyššiu úroveň, vďaka čomu budú rýchle scény ostrejšie a vzrušujúcejšie. 27B3HA2 nie je len o vizuálnych efektoch; je to aj pastva pre vaše uši. Vychutnajte si bohatý zvuk vďaka vstavaným 2W reproduktorom, ktoré premenia každý filmový večer alebo multimediálnu reláciu na udalosť, ktorá dokáže uspokojiť vaše základné zvukové potreby bez potreby ďalšieho zvukového vybavenia. Elegantné a štýlové úzke rámčeky vám poskytnú väčšiu plochu obrazovky s mimoriadne úzkou 9,5 mm bradou, ktorá je takmer o polovicu širšia ako štandardné monitory s 15 až 17 mm bradou. A napokon, funkcia nízkeho modrého svetla zaručuje, že vaše oči zostanú svieže aj pri dlhodobom používaní. Toto je vyhlásenie pre vašu zostavu.Adaptívna synchronizácia
Režim HDR
Bez blikania
Typ obrazovky: IPS
Podsvietenie: WLED
Uhlopriečka [palce]: 27
Rozlíšenie: 1920 x 1080
Rozstup bodov [mm]: 0,3114
Obnovovacia frekvencia [Hz]: 100
Pomer strán: 16:9
Povrch displeja: Displej: antireflexný (AG)
Jas [cd/m2]: 250
Kontrast: 1300:1
Čas odozvy [ms]: GtG: 4 ms, MPRT: 1 ms
Pozorovacie uhly (horizontálne/vertikálne): 178/178
Farby: 16,7M (6 bitov+FRC)
Reproduktory: 2 W x 2
HDMI 1.4 x 1
Digitálny HDCP (verzia HDMI): HDCP 1.4
Zvukový výstup: 1x audio výstup
D-SUB (VGA)
Napájanie: interné
Spotreba energie [W]: 23
Pohotovostný režim [W]: 0,5
Trieda energetickej účinnosti: E
Montáž na stenu: 100 x 100
Náklon monitora: -5 (+3/-0) ~ +23 (-3/+0)
Farba: čierna
Rozmery (so stojanom, ŠxVxH mm): 616,6 x 452,9 x 229,5
Rozmery (bez stojana, ŠxVxH mm): 616,6 x 45,3 x 356,7
Hmotnosť [kg]: 3,58/ 3,98
Záruka: 36 mesiacov.
Dodatočné parametre
| Kategória: | 25"–27" |
|---|---|
| Záruka: | 36 |
| Hmotnosť: | 6.54 kg |
| EAN: | 4038986181532 |
| Typ displeja: | IPS |
| Uhlopriečka obrazovky [palce]: | 27 |
| Počet USB 2.0 (USB-A): | 2 |
| Kontrast: | 1300:1 |
| Šírka [mm]: | 616 |
| Hĺbka [mm]: | 229 |
| Čas odozvy [ms]: | 1 |
| Typ obrazovky: | Rovná |
| Počet HDMI: | 1 |
| Rozlíšenie displeja [px]: | FullHD (1920 × 1080) |
| Integrované reproduktory: | Áno |
| USB 2.0 (USB-A): | Áno |
| Pomer strán: | 16:9 |
| VESA (rozmer): | 100 × 100 mm |
| Výstup na slúchadlá: | Áno |
| Hmotnosť [kg]: | 4,43 |
| Výška [mm]: | 452 |
| Obnovovacia frekvencia [Hz]: | 100 |
| Povrch displeja: | matný |
| HDMI: | Áno |
| Nástenný držiak (VESA): | Áno |
| Energetická trieda: | E |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
