27" AOC 27B3CF2
Kód: 138652
Doprava zadarmo
Pri nákupe nad 80.00€

Ľudský prístup
Každú objednávku riešime poctivo, nie "na páse".

Rýchle doručenie
Objednávky doručujeme do 48 hodín

Záruka spokojnosti
Spokojnosť je u nás na prvom mieste.
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
AOC MT IPS LCD WLED 27" 27B3CF2 - IPS panel, 100 Hz, 1920x1080, HDMI, USB-C, USB 3.2, reproduktor, nastaviteľná výškaPredstavujeme najnovší prírastok do série B3 - brilantný 27" displej s IPS panelom pre úžasný obraz a verné farby. Ak hľadáte niečo väčšie ako 23,8 palca, 27B3CF2 je ideálnou voľbou. Vďaka implementácii USB-C je možné súčasne prenášať obrazový signál, napájanie a dáta. Monitor sa môže pochváliť rovnakými funkciami ako model 24B3CF2, čo znamená, že poskytuje výškovo nastaviteľné stojany, ktoré bez problémov integrujú ergonomické prvky do vášho pracovného priestoru. Vďaka možnosti nastaviť výšku podľa vlastných preferencií môžete dosiahnuť dokonalý pozorovací uhol, ktorý zníži namáhanie krku a očí pri dlhodobej práci alebo štúdiu. Či už pracujete alebo študujete, s veľkou obrazovkou 27B3CF2 si vychutnáte pohodlnejšie a príjemnejšie sledovanie.Rozlíšenie FHD
Chcete sledovať film Blu-ray v plnej kvalite a vychutnať si hry vo vysokom rozlíšení alebo čítať ostrý text v kancelárskych aplikáciách? Vďaka rozlíšeniu Full HD 1 920 x 1 080 pixelov vám to tento monitor umožní. Akýkoľvek obsah, ktorý sledujete, sa vďaka rozlíšeniu Full HD zobrazí s bohatými detailmi bez toho, aby vyžadoval špičkovú grafickú kartu alebo zaberal veľa systémových prostriedkov.
Obnovovacia frekvencia 100 Hz
Rozlúčte sa s rozmazaním pohybu! Vybavte sa dvojnásobnou obnovovacou frekvenciou oproti ostatným monitorom a zabudnite na nepriateľov, ktorí sa na obrazovke trhavo pohybujú, takže je ťažké ich zasiahnuť. S obnovovacou frekvenciou 100 Hz uvidíte tieto kritické chýbajúce snímky na obrazovke a uvidíte nepriateľov pohybovať sa mimoriadne plynulo bez rozmazania alebo trhania. Hry sú príliš dobré na to, aby ste ich ignorovali.
USB-C
Zjednodušte si pripojenie pomocou jediného kábla. Pripojenie cez USB-C poskytuje možnosť využiť funkciu alternatívneho režimu DisplayPort na prenos videosignálov s vysokým rozlíšením z notebooku do monitora a zároveň nabíjať batériu notebooku z monitora prostredníctvom funkcie napájania portu USB. Okrem toho štandard USB 3.1 poskytuje bleskový prenos dát, čo znamená, že aj prenosy videa v rozlíšení 4K možno vykonať za menej ako jednu minútu.
HDMI
Multimediálne rozhranie s vysokým rozlíšením (HDMI) kompatibilné so systémom ochrany digitálneho obsahu HDCP podporujú súčasné herné konzoly, grafické karty a set-top boxy. Verzie HDMI 1.3-1.4b podporujú obnovovacie frekvencie do 144 Hz pri 1080p a 75 Hz pri 1440p, zatiaľ čo verzie HDMI 2.0-2.0b podporujú 240 Hz pri 1080p, 144 Hz pri 1440p a 60 Hz pri 2160p (4K).
ŠpecifikácieDisplejDIREKCIA (V PALM)
27DĹŽKA (V CM)
68,58PLOCHÉ/ZAOBLENÉ
Ploché
PIXELOV NA PALEC
ROZSTUP 82 PIXELOV (MM)
0.3114
ROZLÍŠENIE PANELA
1920x1080
ROZLÍŠENIEFHDTYP PANELA
VEĽKOSŤ STRÁNKY
16:9
TYP POZADIA
WLED
MAXIMÁLNA OBNOVOVACIA FREKVENCIA
100 Hz
ČAS ODOZVY GTG
4 ms
ČAS ODOZVY MPRT
1 ms
UHOL POHĽADU (CR10)
178/178
DYNAMICKÝ KONTRASTNÝ POMER
20M:1
STATICKÝ KONTRASTNÝ POMER
1300:1
FARBY DISPLEJA
16,7M (6 bitov+FRC)
JAS V NITOCH
250 cd/m2
ZÓNY MIESTNEHO STMIEVANIA
Globálne stmievanie
PANEL PPI
82Video funkcie TECHNOLÓGIA SYNCHRONIZÁCIE (VRR)
Adaptívna synchronizácia
TECHNOLÓGIA POTLAČENIA MODRÉHO SVETLA
Nízke modré svetlo
ZAMEDZENIE BLIKANIA
Bez blikania
HDR (VYSOKÝ DYNAMICKÝ ROZSAH)
Režim HDR
DIGITÁLNY SIGNÁL S VERTIKÁLNOU FREKVENCIOU
48-100 Hz
Bez blikania
Áno
Dodatočné parametre
| Kategória: | 25"–27" |
|---|---|
| Záruka: | 36 |
| Hmotnosť: | 8.8 kg |
| EAN: | 4038986181457 |
| Energetická trieda: | E |
| Nastaviteľná výška: | Áno |
| Rozlíšenie displeja [px]: | FullHD (1920 × 1080) |
| Integrované reproduktory: | Áno |
| USB-C: | Áno |
| Hmotnosť [kg]: | 5,56 |
| Počet USB 3.0 (USB-A): | 2 |
| Výška [mm]: | 508 |
| Obnovovacia frekvencia [Hz]: | 100 |
| Typ displeja: | IPS |
| Uhlopriečka obrazovky [palce]: | 27 |
| Jas [cd/m2]: | 250 |
| Kontrast: | 1300:1 |
| Šírka [mm]: | 616 |
| HDMI: | Áno |
| Nástenný držiak (VESA): | Áno |
| Pomer strán: | 16:9 |
| USB 3.0 (USB-A): | Áno |
| VESA (rozmer): | 100 × 100 mm |
| Výstup na slúchadlá: | Áno |
| Hĺbka [mm]: | 229 |
| Čas odozvy [ms]: | 1 |
| Povrch displeja: | antireflexné |
| Typ obrazovky: | Rovná |
| Počet HDMI: | 1 |
| Počet USB-C: | 1 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
