27" AOC 27B3CA2
Kód: 177781
Doprava zadarmo
Pri nákupe nad 80.00€

Ľudský prístup
Každú objednávku riešime poctivo, nie "na páse".

Rýchle doručenie
Objednávky doručujeme do 48 hodín

Záruka spokojnosti
Spokojnosť je u nás na prvom mieste.
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Predstavujeme najnovší prírastok do série B3 - brilantný 27-palcový displej s panelom IPS s úžasným rozlíšením 1920 x 1080 a obnovovacou frekvenciou 100 Hz. Ak hľadáte monitor s kompaktnými rozmermi, ale väčší ako 23,8 palca, 27B3CA2 je ideálnou voľbou. Poskytuje tiež rozhranie USB-C, čo znamená, že môžete súčasne využívať obrazové signály, napájanie a prenos dát, čím sa zvýši vaša produktivita. Či už pracujete alebo študujete, s veľkou obrazovkou monitora 27B3CA2 si vychutnáte pohodlnejšie a príjemnejšie sledovanie.Režim HDR
Adaptívna synchronizácia
Nízke modré svetlo
Typ obrazovky: IPS
Podsvietenie: WLED
Uhlopriečka [palce]: 27
Rozlíšenie: 1920 x 1080
Obnovovacia frekvencia [Hz]: 100 Hz
Pomer strán: 16:9
Povrch displeja: Displej: antireflexný (AG)
Jas [cd/m2]: 250
Kontrast: 1300:1
Čas odozvy [ms]: GtG 4 ms, MPRT 1 ms
Pozorovacie uhly (horizontálne/vertikálne): 178/178
Farby: 16,7M (6 bitov + FRC)
Reproduktory: 2 W x 2
HDMI 1.4 x 1
Digitálny HDCP (verzia HDMI): HDCP 1.4
DisplayPort 1.2 x 1
USB-C (režim DP Alt) x 1
Zvukový výstup: 1x kombinovaný zvukový výstup s mikrofónom
Vstup pre mikrofón: Áno
PD pre USB C/TBT: USB C1: PD=65W, PD3.0, 5V/3A, 7V/3A, 9V/3A, 10V/3A, 12V/3A, 15V/3A, 20V/3,25A
Napájanie: 100 - 240V 50/60Hz
Spotreba energie [W]: 35
Pohotovostný režim [W]: 0,5
Trieda energetickej účinnosti: E
Montáž na stenu: 100 x 100
Farba: 100 x 100 mm: Čierna
Rozmery (so stojanom): 616,6 x 452,9 x 229,5
Rozmery (bez stojana): 616,6 x 45,4 x 356,7
Hmotnosť [kg]: 4,05/ 6,93
Záruka: 36 mesiacov.
Dodatočné parametre
| Kategória: | 25"–27" |
|---|---|
| Záruka: | 36 |
| Hmotnosť: | 6.97 kg |
| EAN: | 4038986181471 |
| Rozlíšenie displeja [px]: | FullHD (1920 × 1080) |
| Integrované reproduktory: | Áno |
| USB-C: | Áno |
| Pomer strán: | 16:9 |
| DisplayPort: | Áno |
| VESA (rozmer): | 100 × 100 mm |
| Výstup na slúchadlá: | Áno |
| HDMI: | Áno |
| Nástenný držiak (VESA): | Áno |
| Mikrofón: | Áno |
| Číslo portu displeja: | 1 |
| Typ displeja: | IPS |
| Uhlopriečka obrazovky [palce]: | 27 |
| Energetická trieda: | E |
| Hmotnosť [kg]: | 4,43 |
| Výška [mm]: | 453 |
| Obnovovacia frekvencia [Hz]: | 100 |
| Jas [cd/m2]: | 250 |
| Kontrast: | 1300:1 |
| Šírka [mm]: | 616 |
| Hĺbka [mm]: | 229 |
| Čas odozvy [ms]: | 1 |
| Povrch displeja: | antireflexné |
| Typ obrazovky: | Rovná |
| Počet HDMI: | 1 |
| Počet USB-C: | 1 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
